Kam zmizla Fialová? Asistuje Vášáryovej a zbiera listy od hejterov

Zuzana Fialová takmer rok oddychovala. „Bola som mrzutá a nemohla som spávať,“ vysvetľuje príčinu. Odvtedy zmenila účes aj figúru a kúpila si byt.

Zuzanu Fialovú sme navštívili v jej šatni v Slovenskom národnom divadle, kde účinkuje v niekoľkých hrách. Steny okolo zrkadla zdobia listy od fanúšikov, nie však oslavné, ako by mnohí čakali. Zrejme, aby nelietala v oblakoch, si okolo seba zavesila len tie nenávistné. „Hádam si sem nebudem dávať pozitívne,“ smeje sa.

Takmer po ročnej pauze sa práve vrátila na javisko v plnej sile. Ako tvrdí, pracovná prestávka ju obohatila o mnoho nových vnemov. „Hneď ako sa skončil seriál Panelák, som si povedala, že nebudem nakrúcať a dám si pauzu. Už aj ten rok predtým bol veľmi nasilu.

Poprosila som v divadle, či by som mohla hrať svoje predstavenia, ale neskúšať nové. Veď som mala tri hlavné roly! Je to neuveriteľne namáhavé. V Národnom som od sedemnástich a cítila som, že musím prehodnotiť niektoré veci,“ vysvetľuje známa herečka.

Čítajte viac:

Fialová zmizla z televízie: So seriálmi som nateraz skončila

Zuzana priznáva, že potrebovala zistiť i to, prečo sa stala herečkou. Znovu objaviť, čo ju v jej povolaní napĺňalo predtým. K tomu jej pomohla aj nová práca.

„Nastúpila som na Vysokú školu múzických umení ako asistentka Milky Vášáryovej v prvom ročníku. S najväčšou pokorou sa učím učiť budúcich hercov. Musím formulovať svoje myšlienky pre študentov, teda ich musím formulovať aj pre seba a vracať sa k tomu, čo je vlastne na mojej práci to najkrajšie. Veľmi ma to baví,“ povedala pre PLUS 7 DNÍ.

Prečo začala pracovať na kondičke a radikálne skrátila účes? Má nového partnera? Dozviete sa v aktuálnom vydaní týždenníka.


VIDEO Plus 7 Dní