Zlaté časy: Dievčatá sa kedysi milovali a nehanbili sa o tom rozprávať.

Kamarátstvo minulosťou: Rolins a Krainová si nevedia prísť na meno. Je dôvodom Rytmus?

Staré priateľky Dara Rolins a Simona Krainová sa na večierku vo Vysokých Tatrách ani nepozdravili. Vieme, prečo sa ignorujú.

Otvorenie luxusného hotela vo Vysokých Tatrách, hlavnými hviezdami večera majú byť Simona Krainová a Dara Rolins. Česká modelka slávnostne strihá pásku a prechádza k baru, kde sa baví s priateľmi. Vtom vyjde na pódium speváčka, predvedie, čo má v zmluve, a odchádza preč. Niekdajšie najväčšie kamarátky sa ani nepozdravili.

Simona sa po otvorení bavila pri bare so svojimi kamarátmi. Bez Dary. Foto: Vlado Benko Jr.

Raz hore, raz dole

Kedysi sa nevedeli jedna bez druhej pohnúť, verejne si vyznávali lásku a dokonca si kúpili byty vedľa seba. Keď pražským Václavským námestím prechádzala nahodená Dara Rolins a Simona Krainová, bola to scéna ako vystrihnutá z amerického seriálu Sex v meste.

Obletovanejšej dvojice nebolo ani v nočných podnikoch. Spolu prežúrovali celé noci a oplyvňovali sa navzájom. A potom sa to začalo. Alebo lepšie - skončilo. Simona sa vydala za moderátora Bořka Slezáčka, ktorý nevedel vystáť Daru a ona jeho. Ich nenávisť naštrbila i vzťah najväčších priateliek.

Dara sa usmievala. Nevyzeralo to, že by ju nezhody s Krainovou trápili. Foto: Vlado Benko Jr.

Po Simoninom rozvode s Bořkom to vyzeralo, že kamarátky si opäť k sebe nájdu cestu. No čoskoro sa opäť pohádali - pre peniaze. Modelka kúpila od speváčky byt, aby oň rozšírila ten svoj. Vraj meškala so zaplatením plnej sumy, čo speváčku roztrpčilo. Po nehode, pri ktorej Dara usmrtila motocyklistu, Simona opäť ako správna kamarátka stála pri nej.

Na svadbu s druhým manželom Karlom Vágnerom ju však nepozvala. Vraj „pre istotu“, aby sa o nej pre Daru nedozvedeli médiá. V roku 2013 to zase vyzeralo na zmierenie. Krainová oslavovala štyridsiatku a na párty pozval jej manžel aj Daru. Tam sa dievčatá mali k sebe opäť ako hrdličky - aspoň keď boli naokolo fotografi.

Posledná hádka

Zdá sa však, že ženy nevedia vydržať dlho bez konfliktu. Jednému z najväčších kamarátstiev v šoubiznise naposledy odzvonilo, keď Simona aj s manželom Karlom zastrešovali v Česku jedno podujatie. Podľa našich informácií naň pôvodne pozvali Daru Rolins a Rytmusa. Avšak z plánov zrejme na poslednú chvíľu zišlo. Na akcii spievali iní, zrejme lacnejší interpreti.

Či sa opäť nezhodli na peniazoch, alebo v tom bolo, nebodaj, čosi iné, vedia len oni štyria. Do médií Simona najmä posledné mesiace púšťala slová, že s Darou to už nikdy nebude ako predtým. Ako to vyzerá naživo, sme zistili v luxusnom tatranskom hoteli, ktorý začiatkom mája obe slávnostne otvárali. Bolo nemožné, aby jedna druhú počas večera prehliadli.

„Nachádzali sa v jednej miestnosti, vzdušnou čiarou pár metrov od seba. Dara spievala a Simona sedela hneď vedľa pódia pri bare a zabávala sa. Nerobili si zle, ale ani si nepadli do náručia,“ prezradil náš zdroj, zaskočený tým, ako chladne a profesionálne sa najväčšie celebrity večera obchádzali. „Nepozdravili sa ani sa nestretli. Hoci ani jedna sa nikam neponáhľala. V tatranskom hoteli obe aj spali. Dara odspievala a odišla preč, no ráno ju videli ešte vo wellness centre.“


VIDEO Plus 7 Dní