Petra Krištúfková (vľavo) a Barbora Richterová (v strede) si rozumejú. Heringová ostatným Kollárovým ženám pripadá namyslená.

Kollárove mamičky spolu vychádzajú dobre. Prečo neznášajú Heringhovú?

Matky detí Borisa Kollára spolu vychádzajú, no s Andreou Heringhovu sa kamarátiť nechcú.

Známy milovník žien už niekoľko rokov úspešne pracuje na jednej veľkej a, keď Boh dá, aj šťastnej „rodine“. So železnou pravidelnosťou ju obohacuje o nového potomka, ale s tým väčšinou pribúda aj nová matka. Už niekoľko rokov sa povráva, že každá, ktorá sa chce pridať do podnikateľovho košiara, musí predložiť testy DNA.

Možno aj preto boháč stále nepotvrdil, že ôsme dieťa - dcéra Sára - je jeho. Kollárovi ju vraj nedávno priviedla na svet zdravotná sestra zo Zvolena Monika Ostrihoňová. Ak táto víťazka internetovej súťaže krásy prejde prísnymi pravidlami, bude nasledovať zrejme ďalšia zaťažkávacia skúška - či ju do kolektívu prijmú už zabehnuté mamičky ostatných Borisových detí.

Historka o tom, ako sa neznášajú, sa totiž nezakladá na pravde. Niektoré spolu dokážu vychádzať, ba dokonca sa kamarátia. Žiadna z nich si však podľa našich informácií do dnešného dňa nenašla cestu k milionárovej stálici Andrei Heringhovej.

Blondínky sa spojili

U Borisa Kollára to tak trocha vyzerá ako na dvore francúzskeho kráľa Ľudovíta XIV. Aj ženy okolo neho zvádzali neustály boj o to, ktorá sa stane jeho favoritkou. Túto súťaž už niekoľko rokov vyhráva Andrea Heringhová. Sprevádza ho na všetky najdôležitejšie spoločenské udalosti roka, aj preto si tmavovlásku konkurencia doteraz neobľúbila.

„Nemajú ju veľmi rady. Tvári sa povýšenecky, že je niečo viac,“ dozvedeli sme sa čo-to o interných ženských vzťahoch medzi Kollárovými matkami. „Niektoré spolu celkom vychádzajú. Napríklad Petra Krištúfková si rozumie s Barborou Richterovou,“ tvrdí náš zdroj z podnikateľovho okolia.

Petra, ktorá s Kollárom dlhé roky chodila do spoločnosti ešte pred Heringhovou, zrejme už svoje city i vášne k donchuanovi pochovala. K Andrei má vraj odmietavý postoj. Podobne ako Martina Štofaníková či plavovlasá Barbora Richterová, ktorá Heringhovej pozíciu v poslednom čase vážne ohrozila.

Na scéne sa táto bývalá plavkyňa zjavila asi pred troma rokmi, keď Kollárovi porodila syna Arthura. S Andreou zvádzala boj od úplného začiatku. Keď vyšlo na povrch, že milionár splodil dieťa s mladou Barborou a motal sa aj okolo ďalšej slečny, Heringhová nelenila a triumfálne odišla z Kollárovho bratislavského domu do podnájmu.

Nebol to však byt podľa jej štandardu. „Mala len dve izby a prala na chodbe. Že vraj si druhé dieťa dala urobiť najmä preto, aby ju Boris vrátil späť do domu. S dvoma deťmi to už bolo ľahšie. Keď druhýkrát otehotnela, Boris ju pod tlakom rodiny naozaj vrátil do domu a on sa presťahoval do podnájmu. V podstate nebývajú spolu už rok a pol. Len Andrea sa stále tvári, že sú rodina,“ hovorí náš zdroj.

Rozbila mobil

Nevraživosť medzi Richterovou a Heringhovou sa naplno prejavila počas poslednej plesovej sezóny. Brunetka Andrea dovtedy sprevádzala podnikateľa na prvotriednych akciách, no keď podnikateľ zobral na Ples Spišiakov práve Richterovú, nastalo peklo.

„Keď sa to Andrea dozvedela, urobila scénu a hodila telefón o stenu. Bola to pre ňu rana pod pás, lebo o spoločenské akcie sa ide potrhať,“ dozvedeli sme sa o udalostiach, ktoré mali aj mediálny dosah."

"Heringhová sa v médiách hneď nato zaprisahala, že ju už nikto nikdy v Kollárovej spoločnosti neuvidí. No multioteckovi kamaráti sa nad týmto verejným prísľubom len pousmiali. „Boris sa rád hrá. Bude ju motať a kupovať jej darčeky, aby sa vrátila späť,“ myslí si náš zdroj.

Snažili sme sa skontaktovať s Andreou Heringhovou, no tá sa k našim otázkam odmietla vyjadriť. Boris Kollár všetky klebety odmietol a tvrdil, že Andrea bude mať v jeho živote vždy miesto. „To sú také hlúposti. Dal som jej dom, lebo nechcem, aby sa moje dve deti tlačili v podnájme, keď môžu byť v dome. Do podnájmu som išiel teda ja,“ objasnil situáciu veľkorysý podnikateľ, o ktorom je známe, že všetkým svojim mamičkám dopraje rovnaký štandard.

Dokazuje to fakt, že už aj blondínka Barbora Richterová sa so synom Arthurom presťahovala z paneláka do rodinného domu. Boj o pozíciu favoritky sa teda zďaleka neskončil.

Benefity: Kupuje jej toho najviac

Bývalá plejmejtka Andrea Heringhová, ktorej dni po Kollárovom boku ešte stále nemusia byť zrátané, strávila dlhé roky ako jeho „oficiálna partnerka“. Zoznámili sa náhodne, vďaka spoločnému kamarátovi. Ten si vraj na ňu rovnako robil chúťky, ale získal ju Kollár.

Životný štýl na vysokej nohe Heringhovej podľa známych učaroval a zo svojich štandardov vraj nemieni poľavovať. „Tá musí mať aj na pláž značkové šľapky. Šatník má taký, aký ani všetky ostatné Borisove baby dokopy nemajú,“ tvrdí náš zdroj, ktorý chce zostať v anonymite.

Uštipačné reči, ktoré sa o brunetke šíria, podnikateľa vytočili a rázne sa jej zastal: „Kupujem jej pekné a drahé veci, lebo si to zaslúži. Je to moja partnerka a starám sa o ňu a jej deti. Chodí so mnou do spoločnosti, tak chcem, aby bola pekne oblečená. Reprezentuje predsa aj mňa. Potrpím si na to."

"Nevidím na tom nič zlé. Robí to každý muž pre svoju ženu, keď si to môže dovoliť. Všetky šaty, topánky a doplnky kupujeme spolu a konzultujeme to. Tak isto mi ona radí, čo si mám kúpiť,“ objasnil rozohnený Kollár.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní