Kto mu pomohol pod kolesá vlaku?

„Kompromitujúce“ foto exposlanca Gauliedera ako dôvod samovraždy? Vieme, čo na nich bolo!

Okolo tragickej smrti exposlanca Františka Gauliedera (✝66) je stále veľa otáznikov. Jeho priatelia a rodina neveria, že by si bývalý politik siahol na život na sám. Veď nemal na to nijaký dôvod. V tejto súvislosti sa však objavila informácia o údajných kompromitujúcich záberoch Františka Gauliedera.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, čo na fotografiách bolo. Že by boli dôvodom na samovraždu, je absurdné.

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ Manželka Františka Gauliedera: Neexistuje, že to bola samovražda!

„Kompromitujúce“ fotky

„Na tých fotkách bol vraj nahý a sprchoval sa. Bežne sa kúpal nahý, náš bazén je v záhrade na takom mieste, že naň zvonku nevidno. Vydierať niekoho fotkami, na ktorých je niekto nahý, je v dnešnej dobe smiešne,“ hovorí Gauliederov syn Henrich.

Gaulieder zomrel za záhadných okolností: Čo si o smrti otca myslí jeho syn?

O tom, že takéto fotografie existujú, informoval exposlanca primátor Galanty Peter Paška. Gaulieder si ich pozrel a spolu s Paškom ich skartovali.

Kamera v kroví?

„Ak niekto naznačuje, že verejná hanba z nahých fotiek by mohla byť motívom na samovraždu, je to totálna hlúposť. Jediné, čo je na tom zaujímavé, je uhol, z ktorého vraj boli fotografie urobené. Fotograf by údajne stál na úrovni nášho bazéna, nebolo by to spoza vysokého plota a nedá sa vylúčiť, že tu niekde niekto v kroví nenainštaloval prípadne kameru,“ dodáva syn Henrich.

Na čom pracoval František Gaulieder a čo sa dialo v dňoch predtým, ako prišiel o život? Súvisí tragédia s tým, že mal Gaulieder už onedlho byť jedným z kľúčových svedkov v kriminálnej kauze primátora Pašku? Viac si prečítajte v týždenníku PLUS 7 DNÍ.

Prečítajte si viac o tragickej smrti exposlanca Gauliedera:

Neprehliadnite ani nasledujúce témy:


VIDEO Plus 7 Dní