Dara s Rytmusom sa chystajú do exotiky.

Koncoročné sviatky našich celebrít: Mesiac v exotike, ale aj po rozvode znovu u mamy

Najkrajšie sviatky v roku klopú na dvere. Ako ich strávia niektoré naše znám tváre?

Adela Viktor Vinczeovci: Pracovný Silvester

Adela s Viktorom sa od svadby majú dobre a, ako hovoria, veľa sa im v živote zatiaľ nezmenilo. „Máme dosť času na seba. Na Štedrý večer budeme s mojimi rodičmi a potom sa presunieme všetci štyria do Šale za Viktorovou rodinou,“ hovorí Adela. „Tam nás bude veľa pri stole, zbehne sa tam vždy celá rodina. Silvestra ešte nemáme naplánovaného, keďže ja pracujem, mám televízne noviny a prvého odchádzame preč. Takže ešte to nemáme vymyslené,“ dodáva jej manžel Viktor Vincze.

Silvia Lakatošová: Vianoce má už od Mikuláša

Silvia sa po účinkovaní v tanečnej šou vrátila do zabehaných koľají. „Veľmi sa teším na Vianoce, u nás sa začínajú už šiesteho decembra, začíname vyzdobovať detské izbičky, celý dom aj piecť,“ hovorí modelka, ktorá sa okrem iného mimoriadne teší aj na príchod sestry zo zahraničia. „Koniec roka budeme tiež tráviť v rodinnom kruhu. Budeme pozerať telku, štrngneme si, také to nič nerobenie,“ dodáva Lakatošová.

Peter Marcin: Chystá sa na klobásy

Onedlho mu štartuje nová séria Susedov a stále mu funguje aj talkshow Neskoro večer. „Chystáme silvestrovské vydanie, práve sme s touto talkshow na šnúre po celom Slovensku. Máme vypredané sály, veľmi sa z toho tešíme. Hostia sú Zuzka Tlučková a Peťo Sklár,“ objasňuje herec. Vianoce bude s rodinou tráviť na chate, pod stromčekom, kde bude veľa zákuskov, ale aj klobások. „Od Silvestra už pracujem, hrám v SND v Netopierovi, nato sa veľmi teším,“dodáva komik.

Rasťo Sokol: Po dlhej dobe u mamy

Moderátor s nezameniteľným hlasom sa tento rok rozviedol, takže sviatky bude tráviť pravdepodobne u mamy. „Všetko po starom, mám sa dobre, pracujem v dabingu, moderujem akcie, som trošku rozlietaný, ale je to pozitívne. Vianoce strávim asi u mamy, pôjdem k našim, a Silvester zrejme niekde na horách. Nejaká partička sa nájde, ktorá ma prichýli a zoberie so sebou. Po novom roku by som sa snáď vybral niekam do tepla, uvidíme ako to vyjde. Chcel by som trochu pochodiť Áziu,“ dodáva Rasťo Sokol.

Vlado Kobielsky: Vianoce v kruhu najbližších

Kráľ tanečného parketu, herec Vlado Kobielsky je plný energie. „Cítim sa super, oddýchol som si, bol som tri dni v Benátkach, úplne mám vyvetranú hlavu, som plný energie a nálady, chuti do ďalšieho života. Cez Vianoce budem v kruhu rodiny a najbližších a na Silvestra ešte netuším kde presne budem pôjdem. Určite ale pôjdem s rodičmi na lyžovačku, budem sa venovať hlavne rodine,“ hovorí s úsmevom.

Mattias Settele: S rodinou aj s priateľmi na žúre

„Cez Vianoce sa pôjdem lyžovať a pôjdem na pár dní do Hamburgu a Kodane. Silvester ešte neviem, no väčšinou ho oslavujem s priateľmi, nejakou tou párty,“ hovorí riaditeľ televízie Markíza.

Dara Rolins a Rytmus: Začiatok roka v exotike

Vianoce sa chystá Dara Rolins tráviť v tradičnom duchu. „Budeme spolu celá rodinka, mamina už je presťahovaná, takže budeme asi u sestry. Tam sme vždy, aj s Patrikom,“ hovorí speváčka. „Medzitým je vždy veľa vystúpení a roboty. Väčšinou to máme tak, že na Silvestra pracujeme a ten ďalší deň odlietame do tepla,“ dodáva. Inak tomu nebude ani tento rok. „Pôjdeme všetci aj s Laurou, podarilo sa mi ju vypýtať na ten mesiac zo školy. Učiteľka jej pošle mailom úlohy do mailu a ona sa na dovolenke každé ráno bude dve hodiny venovať škole. Je šikovná, určite to zvládne.“ Pripúšťa, že je to trochu netradičný model, ale jej to tak vyhovuje. „Máme to takto vymyslené. Toto je totiž jediný čas, kedy sa môžeme venovať rodine,“ dodáva Rolins.


VIDEO Plus 7 Dní