Bratislavská kuriozita: Svoj honosný dom predáva jeden z najbohtaších Slovákov cez inzerát.

Kto kúpi luxusnú nehnuteľnosť po jednom z najbohatších Slovákov?

Na internete sa objavila kuriózna ponuka. Sídlo bohatého podnikateľa je na predaj. Okrem nóbl vily získa majiteľ aj zaujímavú susedku.

Málokedy sa stáva, že bohatí ľudia predávajú svoje sídla. Podnikateľ Igor Wollner sa po jedenástich rokoch rozhodol opustiť svoje luxusné obydlie a ponúknuť ho na realitnom trhu. „Cena je dva a pol milióna eur plus DPH,“ dozvedeli sme sa v realitnej kancelárii, ktorá predaj sprostredkováva.

Vináreň aj domáce kino

Exkluzívna rozľahlá vila stojí na vyše sedemnásťárovom pozemku v lukratívnej lokalite pri bratislavskom Horskom parku. Je vybavená nadštandardne. Len prízemie tvorí vstupná hala s veľkým šatníkom, hosťovskou toaletou a priestrannou obývačkou, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou, plus manželská spálňa s vlastnou kúpeľňou a terasa s fontánkou.

Prvé poschodie zahŕňa halu so šatníkmi, tri rozmerné izby, dve kúpeľne a niekoľko terás, jednu dokonca s vírivkou. V suteréne je vináreň, posilňovňa a miestnosť pre domáce kino.

Megabazén

Multimilionárovi spríjemňoval život aj saunový svet so suchou saunou, s veľkou vírivkou, relaxačnou miestnosťou a kuchynkou. Za zmienku stojí aj vonkajší bazén s rozlohou dvadsať krát sedem metrov so špeciálnym podsvietením a stena s vodopádom. Na dokonalý oddych slúži aj dvojúrovňová záhrada s terasami a altánkom pre štrnásť osôb.

Opomenúť nemožno ani susedov - Nový majiteľ si cez plot môže štebotať s herečkou Táňou Pauhofovou. Igor Wollner sa dlhé roky pohyboval v IT biznise a v roku 2007 ešte viac zbohatol na odpredaji svojej firmy BGS Levi konkurenčnému podniku.

Jeho meno sa spomínalo aj pri lukratívnom solárnom biznise v Českej republike. Dnes na Slovensku figuruje vo dvoch desiatkach firiem.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní