Kucherenko vytrvalo zásobuje sociálnu sieť svojimi fotkami.

Kucherenko sa urazila. Zo zahraničia posiela na Slovensko čudné odkazy

Výstredná modelka Silvia Kucherenko má rád na rozdávanie. Aké múdrosti odporúča dámam a kto jej na sociálnej sieti lajkuje (aj) bradavky?

Napriek tomu, že zo dňa na deň zmizla zo spoločenského života, stále o nej počuť. Kedysi pravidelná účastníčka rôznych večierkov a módnych prehliadok sa z rodnej krajiny vyparila.

Manželia Kucherenkovci sa vysťahovali z luxusného rodinného domu na bratislavskom Slavíne pred niekoľkými mesiacmi a opustili Slovensko.

Pre zmenu klímy sa rozhodli po tom, čo modelkin ukrajinský manžel Sergej začal mať opletačky so zákonom. Blondínka však na svojich fanúšikov nezanevrela. Aktívna je aspoň vďaka sociálnym sieťam. A dáva najavo, ako opovrhuje všetkým, čo nezaváňa luxusom.

Druhá?

Výstredná modelka má rád na rozdávanie. Dámam napríklad odporúčala, aby svojmu mužovi doma varili v lodičkách a minišatách. „Žena by aj pri domácich prácach mala vyzerať sexi,“ prezradila svoj tromf.

Úsmev na perách jej zmrzol po tom, čo sa zvečnila v presvitajúcich bielych minišatách. Hlboko sa jej dotkli poznámky, že nosí staré šaty, ktoré už pred niekoľkými rokmi predviedla Andrea Heringhová.

Blondínku to vytočilo do nepríčetnosti a na svojom profile hneď napísala, ako sa veci majú. „V týchto šatách upratujem. A prach utieram šatkou Louis Vuitton,“ objasnila pohŕdavo neprajníkom.

Tak sa pritom rozvášnila, že perlila ďalej: „Namiesto lacnej čelenky používam Armani klobúk, aby mi držali vlasy. A nosím topánky Louboutin, aby chránili moje nohy, keď je lacná podlaha Kenzo mokrá.“

Čítajte viac:

Nájdi rozdiel: Sestra Silvia Kucherenko je ako klon známej modelky

Narobí sa

Blondínka s obrovskými perami dala všetkým najavo, že luxusné značky sú pre ňu každodenný chlebík. Vysvetlila, prečo sa o dom stará vlastnými rukami.

„Nemôžem sa pozerať na niekoho v lacných handrách bežnej značky, ako mi upratuje dom a pohybuje sa okolo mňa,“ zdôraznila tromi výkričníkmi. V praxi to znamená, že do svojich služieb by nevzala ani britskú princeznú Catherine, ktorá rada nosí oblečenie bežných značiek.

Na sociálnu sieť Instagram sa už prihlásila aj Silviina mama Monika, ktorá dcérine poznámky i bradavky s nadšením komentuje a lajkuje.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní