Dobrá partia: Osudový muž slovenskej speváčky je rakúsky politik na dôchodku, jeho meno nechce prezradiť.

Laiferová ukázala šaty od Cavalliho aj rakúskeho frajera

Speváčka Marcela Laiferová nasáva život plnými dúškami. Pred pár týždňami ju síce skolilo vážne zranenie kolena, no teraz opäť načerpáva nové sily.

Nedávno do spoločnosti dorazila prvýkrát so svojím novým priateľom a patrične sa vyparádila.

Skoro omdlela

Laiferová sa dokaličila, keď vyberala riad z umývačky. „Nevšimla som si dvierka a trepla som sa tak, že som skoro omdlela. Taká to bola bolesť. Jabĺčko sa trošku nalomilo a všetko sa zapálilo, nemohla som vôbec chodiť. Teraz mi do toho pichajú vo vojenskej nemocnici protizápalové lieky,“ opísala nám speváčka svoje útrapy. Najväčšie bolesti vraj zažíva, keď sedí, no je rada, že po pár týždňoch môže konečne aspoň chodiť.

Oporu má i vo svojom rakúskom priateľovi. „Áno, prišiel, lebo niečo v Bratislave vybavuje a zdrží sa pár dní,“ povedala nám Marcela, no jeho meno odhaliť odmietla. „On to nemá rád, viete, ľudia v pozícii nechcú hovoriť. Je politik, ale už je na dôchodku. No ešte robí,“ vysvetlila.

Pri partnerovi „v pozícii“ chce zjavne vyzerať čo najlepšie. Luxusné šaty od Cavalliho za niekoľko stoviek eur sú toho jasným dôkazom. „Stáli veľa, no boli zlacnené,“ pousmiala sa speváčka, na ktorú si konečne spomenuli aj tvorcovia z RTVS. Začiatkom januára jej po mnohých protestoch, že uprednostňujú české spevácke hviezdy a na tie slovenské zabúdajú, venujú ďalšie pokračovanie televíznej šou Legendy popu.

S obviazaným kolenom: Marcela ho kamuflovala šatami za stovky eur. Foto: Tony Štefunko


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní