V starých koľajach: Sisa Sklovska si opäť užívala svetlá reflektorov, jej manžel Juraj sa fotil s fanúšičkami.

Lelkeš je nový idol žien, ukázala afterparty po OTO-vi

OTO 2012 vyzeral ako zraz budúcich mamičiek, tehotnou partnerkou prekvapil aj moderátor Michal Hudák.

Prekvapení bolo po skončení galaprogramu OTO 2012 na rozdávanie. Fanúšičky sa na afterparty fotili nielen s hercami Braňom Deákom či Tomášom Maštalírom, ale aj s Jurajom Lelkesom, ktorý sa nečakane stal ďalším sexsymbolom Slovenska! „Ja sa nemám za čo hanbiť,“ vyvracal manžel Sisy Sklovskej dohady, že zvažoval zostať radšej doma, aby sa napätá atmosféra okolo neho upokojila.

Škandálu s fotografiami, podľa ktorých si vo večerných hodinách chodieval po lieky k istej blondíne, tak odzvonilo. A Sisa žiarila ako za starých čias, len v šatách o niečo lacnejších ako zvyčajne. S manželom sa navyše zdržiavala iba vo VIP zóne. Rovnako ako Andrea Heringhová, ktorú do Slovenského národného divadla, kde sa slávnosť konala, priviedol manažér Miro Šimonič a spoločnosť jej robil aj brat absentujúceho Borisa Kollára. Inak to na afterparty OTO vyzeralo ako v klube pre budúce mamičky.

Zraz tehotných

Pri stoloch sa vytvárali tehotenské krúžky, kde si dámy vymieňali rady i skúsenosti. Najväčší rozruch medzi nimi vzbudila sympatická priateľka Michala Hudáka Denisa. Jej tehotenské bruško sa nedalo prehliadnuť. „Správny postreh,“ reagoval moderátor, ktorý s partnerkou večierky príliš nenavštevuje, no teraz musel s pravdou von. „Deti sú radosť,“ tvrdil a bolo zjavné, že sa z budúceho potomka teší. Vraj rovnako ako jeho dve deti z prvého manželstva.

Deti sú radosť: Myslí si to aj Michal Hudák, ktorý čaká svojho tretieho potomka. Foto: Juraj Roščák

Na raute sme videli tiež tehotnú herečku a moderátorku Kristínu Farkašovú i prvého známeho slovenského rapera, ktorý bude otcom, teda Opaka, s priateľkou Alenou, ktorá je v požehnanom stave.

Samozrejme, dorazila aj nominovaná a tehotná herečka Zuzana Kanócz. S nastávajúcim otcom Jurajom Lojom sa dokonale zladili. „Modely sú od košickej návrhárky Idy Sándor. Moje šaty už boli hotové a Juraj si ich dal ušiť priamo u nej,“ poodhalila prípravy na večer, ale o dieťati príliš rozprávať nechcela. „Pohlavie už poznáme, ale neprezradíme,“ tvrdila.

Zato Monika Hilmerová, ktorá sa prvý raz stala najobľúbenejšou herečkou televíznych obrazoviek, to od samej radosti vyzradila priamo na pódiu. „Bude to Leonard,“ povedala. Kým Zuzana Kanócz pôsobila sviežo a odchádzala z afterparty medzi poslednými, Monika, ktorá už je v ôsmom mesiaci tehotenstva, sa domov ponáhľala. „Priznám sa, celý deň som prespala, aby som večer vydržala. Bežne chodím spať okolo ôsmej. Mala som trošku trému, lebo nie som zvyknutá na takéto ocenenia. O to viac sa teším,“ povedala nám a manžel tanečník Jaro Bekr si ju už odvádzal domov.

Lepšie je byť druhý

Do postele sa chystal aj športový moderátor Marcel Merčiak. Ten deklasoval celý zábavný priemysel, vyhral kategóriu komentátor, ale stal sa aj absolútnym OTO-m. „Musím sa ísť vyspať, lebo náš malý syn Damian vstáva o siedmej. Som s ním teraz doma sám, tehotná manželka je v nemocnici. Nie je to nič vážne,“ vysvetlil Merčiak, ktorého každú chvíľu pristavovali gratulanti.

„Nečakal som to, som v šoku. Ale v jedného Ota som tajne dúfal,“ hovoril každému, kto mu blahoželal. Absolútne víťazstvo, keď porazil takzvané celebrity, si skromne vysvetľoval tým, že ho nominovali až vo dvoch kategóriách.

Zo svojho prvenstva sa nevedel spamätať ani najobľúbenejší moderátor zábavných programov Andrej Bičan. Roky si pochvaľoval, že bol buď druhý, alebo tretí. Soška, ktorú zrazu zvieral, mu narušila celý systém.

„Lepšie je byť nominovaný dvesto rokov, ako raz vyhrať. Lebo keď sa pozrieme na rebríček ATP a na pricemoney, tak druhí a tretí sú často na tom lepšie než prví. Teraz sa budem musieť naučiť byť prvý, čo je veľmi ťažké,“ rozprával Bičan, hoci v kútiku duše sa vždy chcel stať jednotkou.

„Trinásť rokov trvá anketa, dvanásť rokov túžim cenu získať. Ak to niekto zľahčuje a hovorí, že to nepotrebuje, pre mňa je to naozajstné ocenenie, lebo v ňom hlasujú diváci,“ dodal čerstvý víťaz.

Nezunovali sa?

S pietnym nádychom sa radovali z ocenenia tvorcovia televíznej Partičky, ktorí síce anketu vyhrali, ale z televíznych obrazoviek reláciu pre slabú sledovanosť nedávno stiahli. „Zajtra ideme na zájazd na východné Slovensko, kde bude osem predstavení. Tri dni nato zase odchádzame niekam inam. Predstavení je toľko, že som si osobne nevšimol, že to nie je v televízii,“ tvrdil hudobník Marián Čurko, podľa ktorého sa so zájazdovými predstaveniami Partičky uchytili aj u západných susedov.

„V Česku som bol predtým málokedy, teraz tam poznám skoro každé mesto, hlavne kultúrne domy. Tie sú stále vypredané. Nemám pocit, že by sa Partička v Česku alebo na Slovensku zunovala. Jedine televízia jej z nejakého divného dôvodu nepraje,“ dodal hudobník, ktorý vraj vďaka Partičke nezbohatol. „Kultúrne domy zarábajú málo, lebo tam hneď všetko prepijeme,“ ozrejmil extravagantný umelec. T

o už sa z afteparty OTO porúčal čerstvý držiteľ ocenenia najobľúbenejší spevák Meky Žbirka. O tom, že to natrel staronovému Zlatému slávikovi Petrovi Cmorikovi, ani neuvažoval. „Nikdy som žiadne víťazstvo nevnímal tak, že som niekoho porazil. Ani v roku 1982, keď som vyhral Slávika a Karel Gott skončil druhý,“ povedal nám na schodoch, kadiaľ si ho z večierka odvádzala manželka Katka.

Oslavy šesťdesiatky, ktorú si pripomína už nepretržite asi rok, tak zrejme nemajú konca--kraja. „Práve mi volal český usporiadateľ, že v auguste bude koncert a tam mi dá darček,“ stihol legendárny spevák dodať, kým ho manželka nevtiahla do dverí, ktoré viedli k zadnému východu.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní