Dlhoročná priateľka Ivana Lexu napriek tehotenstvu stále pracuje.

Lexova frajerka je tehotná: Bude mať dvojčatá?

Ivan Lexa bude opäť otcom, s dlhoročnou partnerkou vraj čakajú dvojičky.

Ešte nikdy na medzinárodných pretekoch Malokarpatský strapec v Pezinku neštartovalo toľko koní. No okrem dvesto tátošov posledný víkend na Grand Prix v parkúrovom skákaní pútali pozornosť aj jazdci. Nechýbali medzi nimi deti slávnych rodičov a prominentní návštevníci. V dave sme natrafili aj na priateľku Ivana Lexu.

Najlepší koníček

Na svoje si v známom areáli Rozálka prišli znalci parkúrového skákania, ale aj milovníci spoločenských rubrík. V jednej z arén bojovala s prekážkami a časom dcéra najbohatšieho Čecha Petra Kellnera, ktorý vlani figuroval s majetkom desať miliárd eur na 101. mieste svetového rebríčka boháčov.

Okrem Anny Kellnerovej sa na štart postavila aj dcéra Júliusa Rezeša Victoria. Každý krok nádejnej mladej jazdkyne pozorne sledovala mama Linda Rezešová zamaskovaná v okuliaroch. Súčasne však mala čo robiť so svojím ročným synom Jakubom, ktorého to neustále ťahalo na detské ihrisko.

Známu tmavovlásku sprevádzali kamaráti, nevideli sme tu ani jedného otca jej detí - Júliusa Rezeša či podnikateľa Romana Antala, ktorého si vzala asi pred tromi rokmi, no posledné mesiace sa už špekulovalo o rozvode.

Dobre naladený zablúdil do pezinského areálu futbalista Robo Vittek. Ten si na pretekársku premiéru jednej zo svojich dcér bude musieť ešte počkať.

„Ja koňa nemám, ale staršia dcéra áno. Jej krstný otec dohliada na to, aby tu jazdila. My sme hlavne radi, že dcéra má ku koňom veľký vzťah,“ prezradil nám po tom, čo sa vrelo zvítal s niekdajším šéfom SIS a známym koničkárom Ivanom Lexom. Ba čo viac, keď ho staršia dcéra Sofia Zara zbadala, hneď mu skočila do náručia.

Krstným otcom, o ktorom bola reč, je totiž práve on. Ako sme sa dozvedeli, rodiny spájajú už desaťročia priateľské väzby. Do jazdeckých tajov sa snažil pred rokmi preniknúť aj Robo, no na pretekoch bol iba za teoretika.

„Dokonalý prehľad nemám, ale viem, že keď jazdec nič nezhodí a je najrýchlejší, tak vyhrá,“ zasmial sa čerstvý hráč bratislavského Slovana, ktorý pomáhal aj s dcérami odovzdávať ceny víťazom.

Akonáhle zbadala dcéra Roba Vitteka svojho krstného, skočila mu do náručia. Foto: Emil Vaško

Deti na ceste

V dave návštevníkov sa nedalo nezbadať aj Lexovu priateľku Veroniku Cickovú, ktorá akciu pomáhala organizovať. Exotická kráska už nedokázala zakryť tehotenské bruško, no jej partner svoje súkromie komentovať nechcel. Len na tvári mu bolo vidieť, že prežíva veľmi šťastné obdobie.

A radosť bude zrejme dvojnásobná, keďže na svet by podľa rečí, ktoré sa už šíria v kuloároch, mali prísť dvojičky. Hoci obaja tvoria už roky stabilný pár, ich súkromie je zahalené rúškom tajomstva. Spoločenské večierky, ktoré vyhľadáva slovenská smotánka, ignorujú a venujú sa radšej svojej práci. A, ako bolo vidieť aj v Pezinku, svojim koníčkom.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní