S darčekom: Modelku Luberdovú prišiel podporiť jej blízky kamarát Marek. Oblečením medzi smotánku nezapadol.

Luberdová ukázala nového kamaráta: Zbalila Pavolovej exfrajera?

Po boku čerstvo rozvedenej modelky Mirky Luberdovej sa objavil mladý muž, priniesol jej hamburger.

Bývalá vicemiss Miroslava Luberdová nedávno krstila svoju prvú knihu zdravých receptov, ktorú zostavila s moderátorkou Andy Timkovou. Na večeri sa zúčastnilo mnoho známych tvárí a knihu do života uviedla Adela Banášová, známa zdravým životným štýlom. No Luberdovú prišiel na krst podporiť aj pekný mladík, priniesol jej darček a celý čas sa zdržiaval v jej tesnej blízkosti. Zistili sme, že išlo o Marka, ktorý je spoločníkom vo firme s Jurajom O., prezývaným Piťo. Ten je v súčasnosti vo vyšetrovacej väzbe.

Železný muž: Marek je aktívny športovec. S Luberdovou majú dokonca spoločného trénera. Foto: internet

Navyše podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ tvoril pár s Luberdovej sokyňou z Top staru - jojkárskou moderátorkou Stanislavou Pavolovou.

Láske sa nevyhýba

Košičanka, ktorá všetok svoj čas venuje chorému synovi, trpiacemu na leukémiu, sa len nedávno rozviedla. Na mužov však nezanevrela. „Som rada, že sa mi rozbieha robota a Riško sa má lepšie. Ide jar, nebránim sa novým známostiam. Zájdem si na večeru aj do kina, ale určite by som sa teraz k nikomu oficiálne nehlásila, že som niečia partnerka,“ povedala nám.

Keď sme sa Mirky spýtali na jej spoločníka, tvrdila, že sú iba kamaráti. „Poznáme sa asi desať rokov. Občas sa stretávame, lebo máme spoločného trénera na crossfit. Bol vedľa na narodeninovej oslave, tak si prišiel zo mňa urobiť žart a priniesol mi na krst ako darček jedlo z McDonaldu,“ objasnila brunetka, ktorá je odporcom rýchleho občerstvenia. Darček ani neochutnala. „Nechala som ho položený na stolíku s občerstvením a o hodinu tam už nebol. Asi si ho niekto zobral. Hamburger som nemala v ústach už sedem rokov.“

Misska, ktorá sa vždy pýšila perfektnou postavou, na krste pôsobila extrémne vychudnuto. „Pripadá mi vysatá životom. Možno je to pre rozvod,“ zneli komentáre prítomných na Mirkinu adresu. „Stravujem sa podľa toho, čo som vo svojej knihe napísala. Mám dosť pohybu. Chodím do posilňovne a ani s malým sa nenudím. Nemám sedavé zamestnanie, asi aj to mi výrazne pomáha,“ vyvracala vyznávačka zdravej výživy domnienky, že za jej chudnutím by bol manželský rozchod.

Namiesto toho rozdávala rady o zdravom stravovaní. „V každom období by sa mali jesť len určité jedlá. Nemali by sme mať celý rok jednotvárnu stravu. Naše telo aj podľa toho reaguje. Jediná moja neresť je horká čokoláda a suši. Nie je síce úplne nezdravé, ale pre nás na Slovensku ani prirodzené,“ tvrdila.

Rozbieha kariéru

Luberdová sa stala prvou vicemiss pred desiatimi rokmi. Kariéru však vymenila za rodinný život. Vydala sa a porodila syna, ktorý trpí leukémiou. Na prácu jej preto veľa času neostáva. Najnovšie ju možno uvidíme na televíznych obrazovkách ako novú moderátorku šoubiznisovej relácie.

„Nechcem sa k tomu vyjadrovať, kým nemám nič podpísané a nie som na obraze. Pravda je, že ma pozvali na kasting a postúpila som do najužšieho kola. Chodím sa zaúčať a ak budem schopná, tak sa asi na obraz dostanem,“ prezradila Luberdová.

Príležitostne sa venuje aj foteniu a módnym prehliadkam. Keďže jej syn si vyžaduje zvýšenú starostlivosť, rozhodla sa nájsť si opatrovateľku. „Doteraz som mala skôr nárazovú pomoc od známych. Teraz si hľadám niekoho na výpomoc, lebo sa mi črtá pravidelnejšia práca a asi to budem potrebovať. Nemôžem sa spoľahnúť na to, že Riškov otec sa vždy bude môcť uvoľniť z roboty.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní