Bojovať s rakovinou je ťažké. Shannen má však pri sebe silnú podporu od blízkych.

Lúči sa so životom? Známa herečka ťahá v boji s rakovinou za kratší koniec, metastázy v celom tele!

Shannen Doherty (45) známa z kultového seriálu Beverly Hills už dlhé mesiace bojuje so zákernou chorobou. Zatiaľ sa jej však veľmi nedarí.

Rakovina známu herečku pripravila o vlasy, neskôr aj o prsník. Ani agresívna liečba však nepomohla, a metastázy sa rozšírili do ďalších častí tela. Skľučujúcu diagnózu sa dozvedela minulý rok v marci, odvtedy podstúpila niekoľko chemoterapií a ožarovaní.

Bojovníčka

Snaží sa vyliečiť sa nie len kvôli sebe, ale aj kvôli milujúcemu manželovi a matke, ktorí stoja po jej boku deň čo deň. Všetky zásahy do svojho tela prekonala plná energie a odhodlania, že nad chorobou zvíťazí. Avšak zistenie, že metastázy postupujú, Shannen zlomili. Na sociálnu sieť INstagram napísala niekoľko viet, ktoré vyznievajú ako epitaf, posledné rozlúčkové slová so svetom.

„Bola divoká, bola silná, nebola jednoduchá. Bola šialená a niekedy skoro nespala. Ale vždy mala čo povedať. Mala svoje chyby, ale to bolo v poriadku. Keď šla ku dnu, dostala správnu podporu. Bola svojím spôsobom zviera, ale jedna veta ju vystihuje najlepšie: Bola nezastaviteľná, a brala všetko s úsmevom,“. Jej fanúšikov tieto slova dojali a odkazujú jej jednoznačné: Bojuj!


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní