V prípade Vladimíra Weissa ml. pení celé Slovensko. Môže za to stredajšie rozhodnutie okresnej prokuratúry, ktorá zastavila trestné stíhanie za to, že mal šoférovať pod vplyvom alkoholu.

Luxusné auto obvineného futbalistu Weissa nestojí v garáži: Kto sa na ňom preváža?

Určite si ešte pamätáte na divokú jazdu futbalistu Vladimíra Weissa mladšieho (27). Rozšafného mladíka za ňu vlani na jeseň vyšetrovateľ obvinil z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a 30 hodín si posedel aj v cele predbežného zadržania.

Podľa obvinenia mal Weiss šoférovať svoje luxusné vozidlo a vyhnúť sa dychovej skúške. Jeho verzie je však iná: za volantom vraj nesedel on, ale jeho kamoš.

Vyšetrovanie prípadu bolo nedávno ukončené a Okresné riaditeľstvo Policajného zboru navrhlo podať na futbalistu obžalobu. Teraz je na ťahu prokuratúra, ktorá musí rozhodnúť, či žalobu voči Weissovi aj vznesie. Momentálne je jediným svedkom, ktorý svedčí proti nemu policajt, ktorý ho pri spanilej jazde zadržal, svedkami obhajoby sú pre zmenu najmenej traja Vladkovi verní priatelia.

Drahý tátoš

Mimochodom, vozidlo, ktorým sa hráč katarského klubu Al-Gharafa tak rád pýši a ktoré - opodstatnene - vyvoláva veľký záujem okoloidúcich, sme pred pár dňami zazreli pri jednom z bratislavských nákupných centier.

Terénne auto Mercedes G v hyperluxusnej výbave Brabus má podľa oficiálneho cenníka hodnotu približne 400-tisíc eur.

Počas Weissovej neprítomnosti si na sedadlo vodiča zasadol bývalý futbalista Filip Šebo a jazdu si patrične užíval.

Čítajte viac o Weissovcoch

Výber z magazínov


VIDEO Plus 7 Dní