Senášiová získala pred siedmimi rokmi titul Miss Universe SR. Teraz si v Taliansku zrejme našla spriaznenú dušu.

Má Senášiová nového frajera? Po boku bývalej Miss sa objavuje vyšportovaný Talian

Modelka Lucia Senášiová intenzívne pendluje medzi Apeninským polostrovom a Slovenskom. Za všetkým je vraj atraktívny Talian, ktorý má veľmi blízko ku krásnym ženám.

Raz blondína, raz brunetka. Modelka strieda farbu vlasov ako ponožky a hoci sa viacerí zhodnú na tom, že tmavé vlasy jej svedčia viac, s blond hrivou zrejme zabodovala u tmavovlasého južana.

Cudzinec

Uplynulo už sedem rokov od osudného večera, keď sa Lucia Senášiová stala najkrajšou Slovenkou. Dnes tridsaťročná bezdetná modelka nikdy nemala po boku oficiálneho partnera, no zdá sa, že čoskoro sa všetko zmení.

V poslednom čase sa totiž často zdržiava v Taliansku, kde príležitostne fotí. Tu sa údajne spoznala aj s novým priateľom, s ktorým vraj trávi veľa času. V kuloároch sa šepká, že Senášiovej srdce teraz patrí temperamentnému Talianovi Simonemu Ruggerimu.

Ešte pred niekoľkými mesiacmi šokovala kráska výrazne zaoblenou postavou, ale s novou známosťou sa dala opäť do formy. Blondínka pendluje medzi Apeninským polostrovom a Slovenskom a možno práve to pomáha udržať vzťah stále svieži.

Zábavychtivá

Príťažlivý Talian podniká vo všetkých možných oblastiach šoubiznisu, takže ku krásnym ženám nemá ďaleko. Jeho agentúra sa zaoberá organizovaním rôznych podujatí, no vo svojom portfóliu má i množstvo hercov a modelov, s ktorými spolupracuje a ponúka ich do reklamy, filmov i televíznych seriálov.

Poskytuje tiež poradenské služby, školenia, odborné kurzy na komunikáciu s médiami. Čas ukáže, či Simone Ruggeri zviditeľní v Taliansku prostredníctvom svojej agentúry aj kedysi najkrajšiu ženu Slovenska.

S Talianom podnikajúcim v zábavnom priemysle sa mohli naplniť Luciine sny, z ktorých sa vyznala, keď reprezentovala našu krajinu na svetovej súťaži Miss Universe v Mexiku.

Čítajte viac:

Lucia, čo sa stalo? Dračica Senášiová pribrala a v biznise sa jej nedarí

„Rodičia chceli, aby som sa stala inžinierkou alebo sekretárkou, ale mňa by nebavilo sedieť na stoličke. Viac sa mi páčila práca, kde treba behať, teda niečo charizmatické. Snívala som o tom, že by som študovala na konzervatóriu pre hercov, spevákov a ľudí z tohto biznisu,“ perlila na svetovej súťaži.

Vtedy mala modelka, ktorá o sebe tvrdí, že hovorí štyrmi jazykmi vrátane japončiny, jasnú predstavu o budúcnosti: „Keď raz skončím s modelingom, plánujem prestavať starú budovu, kde bývali ľudia, teda vlastne hasiči, a spravím si tam diskoklub.“


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní