„Nikdy som nemal problém zarobiť peniaze, len ich nemám s kým a kedy míňať,“ tvrdí Majk Spirit.

Majk Spirit nemá s kým mínať peniaze, chýba mu partnerka

Majk Spirit priznáva, že zarába viac, než stíha minúť. Na sex má milenky, ale peniaze chce utrácať s partnerkou. Za ostatné dva roky sme po jeho boku oficiálne nevideli žiadnu ženu.

Majk Spirit, raper a vyštudovaný biznismen, narieka, že popri kšeftoch a honbe za uznaním zabudol žiť. Popularita a finančné zázemie mu otvorili horúce náruče dievčat, no mileniek sa už nasýtil.

Zožralo ho to

Za ostatné dva roky sme po boku Majka Spirita oficiálne nevideli žiadnu ženu, miesto toho repoval viac ako tristo koncertov, vybudoval si pozíciu na trhu a zarobil poriadny balík.

„Dosiahol som, čo som chcel, ale tie peniaze ani nemám kde míňať. V januári som si po dlhom čase s priateľmi doprial dovolenku na Filipínach a v Malajzii, čo mi veľmi prospelo,“ pochvaľuje si a priznáva, že vďaka milenkám je jeho sexuálny život momentálne pestrý, no láske sa to nevyrovná.

Tú pravdepodobne naposledy prežil so speváčkou Laylou, s ktorou chodil ešte pred tým, než si zvolil umelecké meno Spirit. Chvíľu sa nezáväzne stretával s hviezdou reality šou Zuzanou Plačkovou a spájali ho i s Patríciou Vittekovou, tomu sa však obaja ako dlhoroční známi len smiali. Naopak, podľa našich informácií sa vraj naposledy neúspešne motal okolo speváčky Moniky Bagárovej.

Šťastie v láske mu nepriniesla ani sláva, ani peniaze, ktoré nemal nikdy problém zarobiť. „Riadim sa filozofiou, že keď sa o peniaze nestaráš, prídu za tebou samy. Len čo začneš lamentovať, že ich máš málo, máš s nimi problém. Ja sa sústredím len na svoju prácu. Pre mňa je muzika božská vec."

"Teraz sa teším na to, že azda čoskoro stretnem partnerku, s ktorou sa o svoj materiálny svet budem môcť deliť. Mám toľko vecí a je mi trochu smutno, že to mám len sám pre seba,“ otvoril nám svoj vnútorný svet.

Hudobne nevzdelaný

Nečakanou etapou v profesionálnom živote Majka Spirita je koučovanie v Hlase Česko Slovenska. „Naozaj som najprv povedal - v žiadnom prípade. Potom som si však uvedomil, že som dlho žil v stereotype, takže je načase oddýchnuť si od môjho hlasu a spoznať iný."

"Bál som sa, ako zapadnem do tohto mediálneho prostredia. Kamery a blesky fotoaparátov si fakt neužívam, ale uvedomujem si, že treba aj tento celebritný život, aby mi to pomohlo k mojim cieľom,“ priznáva a to, že v Hlase bude posudzovať spevákov a sám spievať nevie, veľmi nerieši.

„Noooo, je pravda, že spievam len v sprche. Orientujem sa na rap. V refrénoch sú nejaké pokusy o intonácie, to sa však spevom nazvať nedá. Ale rozpoznám, keď niekto spieva falošne. Dôležitejšie než čisté tóny je, aby bolo z prejavu speváka cítiť, že to, o čom spieva, naozaj zažil. To je aj prípad Celeste Buckingham."

"Zaregistroval som ju, až keď som v roku 2011 zháňal niekoho, kto mi do jednej zo skladieb naspieva ženský vokál. Tina ani Anita Soul nemali čas, tak mi to naspievala Celeste. Totálne ma to zabilo. Skladbu som dal na svoj album a zakrátko z toho bol jej prvý hit. Teraz Celeste pomáha na revanš mne.“

Pri počúvaní ozajstných spevákov ho tak vždy prepadne ľútosť, že v detstve sa spevácky ani hudobne nevzdelával. „Viac som sa venoval športu. Keď som bol malý, fungovalo to tak, že keď si športovec, nemáš čo robiť na hudobnej výchove a naopak. Každý človek by však mal vedieť hrať aspoň na jednom nástroji a naozaj veľmi ľutujem, že ma k tomu nikto nedotlačil."

"Plánujem si najať učiteľku, ktorá by ma naučila hrať na klavíri a aspoň trochu spievať. Myslím, že by to šlo, pretože rytmus mám v krvi. Zdedil som ho po tatkovi, ktorý bol bubeník. Asi rok po mojom narodení sa vykašľal na kariéru, pretože musel zarábať ozajstné prachy, aby uživil rodinu. Ja som jeho nasledovník.“

Inkognito?

Majk Spirit mal počas celého nášho stretnutia na nose značkové slnečné okuliare. Strúhať frajera neprestal, ani keď sme ho upozornili, že v miestnosti pôsobí viac komicky než frajersky.

„Vzal som si ich ráno, pretože som to tak cítil,“ vysvetlil nám. Tento trend u nás nastolil Robo Grigorov, ktorý si ich nezložil ani v reštaurácii pri obede s priateľmi. Pavol Habera takto chodil nakupovať do nákupných stredísk, chcel pôsobiť inkognito, ale namiesto toho si ho hneď každý všimol.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní