Manželstvo v troskách: Aj keď krízu popierajú, každý si žije po svojom.

Manžel bývalej missky už drží v náručí inú. Blondínka sa oňho delí s fitneskou

Tento milostný príbeh pripomínal román Rosamunde Pilcherovej. No všetko je nakoniec inak.

Krásna blondínka, ktorá pracovala ako recepčná vo fitnescentre, sa dala dokopy s úspešným podnikateľom Kováčom. Následne sa stala Miss Universe SR, nasledovala svadba, rodinný dom na bratislavskej Kolibe a dve roztomilé deťúrence. Na prvý pohľad vzťah s pevnými základmi.

Anna Amenová: Bývalá Miss si odskočila od materských povinností.
Anna Amenová: Bývalá Miss si odskočila od materských povinností.
Foto: Emil Vaško

Idylka však dostáva trhliny. Že to v manželstve bývalej kráľovnej krásy Anny Amenovej (33) a jej manžela Michala Kováča, ktorý je o osem rokov starší, škrípe, sa šušká dlho.

Iba spolupracovníčka?

Manželia už údajne spolu nežijú. Rozvod je vraj na spadnutie a Amenovej manžel Michal má za niekdajšiu kráľovnú krásy náhradu. Tieto tvrdenia ešte pred Vianocami podnikateľ popieral. Voľný čas, ktorý trávil s tmavovlasou fitneskou Olíviou Pohánkovou, označil za neškodnú záležitosť. Ako nám povedal, riešia spolu iba pracovné záležitosti. O svojom manželstve spieval ódy, žiadna kríza podľa neho nebola.

Fitneska: Olívia Pohánková je vraj nová priateľka Michala Kováča.
Fitneska: Olívia Pohánková je vraj nová priateľka Michala Kováča.
Foto: INstagram

V súčasnosti však biznismen odletel do exotického Thajska a manželku nechal doma. V ďalekej Ázii mu miesto nej robí spoločnosť mladá Olívia. To, čo predvádzajú na dovolenkových fotografiách, sa ťažko prepája s výsostne pracovnými záležitosťami. Kováč a jeho kamarátka neváhali zvečniť sa v intímnom objatí. Dotyky a úsmevy vypovedajú o harmónii, ktorá medzi nimi na spoločnej ceste panuje.

Z iného súdka

Pri pohľade na dve ženy, ktoré zaujali podnikateľa Kováča, vidíme radikálny rozdiel. Jeho manželka, štíhla blondínka s modrými očami Anna Amenová, na druhej strane tmavý typ Olívia Pohánková s extrémne vyšportovanou postavou. Okrem fyzických daností je podľa známych medzi kráskami radikálny rozdiel v ich povahe. Zatiaľ čo profesionálnu fitnesku Olíviu opisujú ako normálnu babu so skromným a veselým vystupovaním, luxusom rozmaznanú Amenovú označujú za fiflenu. „Je schopná zodrať kreditku na papier,“ smejú sa podaktorí.