Ako tínedžer: Aj keď Járovej manžel evidentne zostarol, naháňa mladosť oblečením.

Manžel sexbomby Járovej: Šedivý a sám!

Modelka so špeciálnou príťažlivosťou „pre pánov“, ktorá ešte ako slobodná mútila vody slovenského šoubiznisu a hore bez uvádzala reláciu Sexyšport, je dnes v Amerika serióznou vydatou pani. Jej manžel však na párty pozeral po iných.

Andrea Járová (33) pútala pozornosť najmä plastikami a titulkami, ktoré informovali, že má rada všetky sexuálne polohy a určite si to nerobí sama. Hviezdila tiež v kulinárskej šou, kde do pokrmu primiešala svoje slávne oriešky zo severo-južnej Austrálie. Tam podľa blondínky rastú v pralesoch.

Heringhovej exmanžel v policajnom pátraní: Do čoho sa zaplietol?

Odkazy z Naples: Svoje prednosti posiela až z Ameriky.
Odkazy z Naples: Svoje prednosti posiela až z Ameriky.
Foto: Instagram

Pozornosť na seba strhla opäť, keď sa jej fotky objavili na stránke eskortnej firmy z Monaka. Prácu ako spoločníčka poprela a nám sa na túto kauzu posťažoval aj dnes už jej zákonitý manžel americký Slovák Frank. Svojej polovičke verí a vie, že by také niečo nikdy nerobila.

Populárny producent: Ktorá známa herečka skončila po galavečere v jeho vile?

Išla na to telom: Járová sa zviditeľnila najmä vyzliekaním.
Išla na to telom: Járová sa zviditeľnila najmä vyzliekaním.
Foto: Archív

TOP 10 erotických scén v slovenských filmoch: Halčáková si pýtala dovolenie od rodičov, Šuvadová si dala panáka

Za biznisom

Modelka sa usídlila po boku svojho partnera v mestečku Naples, kde si spolu nažívajú. Už po dvojmesačnom vzťahu po jeho boku mala jasno o finančnom systéme. V žiadnom prípade sa nechcela nechať „vydržiavať“ partnerom.„To by mi bolo nepríjemné. V žiadnom prípade sa nechcem nikomu prosiť o peniaze,“ uviedla pred rokmi. Dnes zásobuje Járová svoje fanúšikovské stránky dráždivými fotografiami z Naples a americký Slovák Frank si zatiaľ odbehol pozrieť iné krásky. Vraj sa musel na Slovensku a neskôr v Čechách zastaviť kvôli obchodom a tak si večer vybehol pozrieť finalistky súťaže Miss. Svoju zákonitú manželku však nechal v Amerike a na európsku cestu sa vybral sám. Pri pohári s longdrinkom nám básnil, aká je Andrea skvelá žena a lepšie si vybrať nemohol. Očko po okoloidúcich kráskach mu však stále ubiehalo.

Adela sa chystá na manželský život. Už kúpila nové hniezdočko!

Predstavila ho: Po dvojmesačnom randení odhalila foto modelka svojho vyvoleného.
Predstavila ho: Po dvojmesačnom randení odhalila foto modelka svojho vyvoleného.
Foto: Emil Vaško

VIDEO Plus 7 Dní