Manželstvo jej neprospieva: Nora zanedbaná, Kabrheľ kvitne!

Zatiaľ čo Mojsejovú vídať v maďarskom Mosonmagyaróvare, jej zákonitý manžel behá v Košiciach po úradoch.

Manželstvo ako lusk! Ona zašitá v Maďarsku neďaleko Rajky, on takmer každý deň v Košiciach! Nora Mojsejová Kabrheľová síce všade hlása, ako si so svojim čerstvým manželom bude užívať spoločné chvíle, no realita je úplne iná. Každého totiž vidno samého a úplne inde.

FOTO Hrozivý pohľad na Mojsejovú: Vychudnutá Nora je už takmer na nepoznanie!

Bez iskry a v teplákoch

Nora iba pred pár dňami zbalila svoje veci do čiernych plastových vriec a nechala sa z domu svojej sestry v Košiciach odviezť do Maďarska. Potichúčku, bez zbytočného cirkusu. Strhaná, s ovisnutou kožou na tvári, schovaná za obľúbené čierne okuliare. Jej vystresovanú tvár nezakryl ani makeup a opäť predĺžené hnedé vlasy.

Kabrheľ: Zatiaľčo v dome na Pereši ho vídať takmer denne, jeho ženu tu už niekoľko mesiacov nik nevidel. Foto: R.F.

Ona, čo si v minulosti potrpela na top oblečenie, za svojej slávy vyslovene vždy na sukňu, či šaty, teraz vyzerala ako sivá myš v maskáčových legínach. O tom, že nechce zapadnúť prachom, však svedčí aj fakt, že sa na facebooku pochválila obrovským hena tetovaním na ruke. O tom, čo bude robiť v Maďarsku sa už však tak vehementne nechváli. Miestnemu denníku prezradila, že má počítačovú trojmesačnú prácu v Bratislave, no blízki z jej okolia tento jej pracovný plán spochybnili. Aj samotný manžel o práci svojej drahej polovičky veľa nevie a na túto tému sa nevyjadruje.

Z Mojsejovej je dnes už iná žena: Takto Noru zmenil exmanžel Braňo aj roky problémov!

Versače v luxuse

Na rozdiel od Nory jej manžel František jazdí po Košiciach v luxusnom modrom mercedese nahodený v hriešne drahých značkových veciach. Veď len Gucci šál, ktorý mal v pondelok na krku, stál minimálne 650 eur. Nechýbala mu ani štýlová – samozrejme Gucci taška a hriešne drahé zlaté šperky Cartier na ruke.

Veľká zmena v živote búrliváka Mojseja: Pozrite sa na jeho letný strih!

Akčný: Celý deň vybavoval. Nielen telefonicky, ale aj osobne, aj na polícií či prokuratúre. Foto: R.F

„Som podnikateľ, na svoj životný štýl si vždy viem zarobiť,“ odsekol na našu otázku. Jeho pracovné aktivity sa majú stále týkať obchodu s talianskym nábytkom.

Inak zhovorčivý účastník reality šou Mojsejovci sa viac k svojmu súkromiu nevyjadroval a rýchlo na aute spred rekonštruovaného domu na Pereši vyrazil v smere do Košíc. Jeho kroky viedli na políciu a potom na prokuratúru. Podľa našich informácií z policajného zdroja bol „riešiť“ veci ohľadne svojej manželky.

Reakcia Braňa Mojseja na Norinu svadbu s Versačem: Čo si myslí o tomto čudnom úlete?

Tým zlým bol ex?

„Existujú totiž výpovede a to nielen od Mojsejovej, podľa ktorých v kšeftoch s fiktívnou, približne 6 miliónovou depeháčkou, nelieta sama. Podľa jednej z výpovedí na polícií totiž Mojsejová bola skôr bielym koňom a v podvodoch na DPH-čke lieta nielen Braňo Mojsej, ale aj nemenovaný vyššie postavený zamestnanec Daňového úradu Košice II,“ prezrádza náš zdroj z polície.

FOTO a VIDEO Nora Mojsejová sa opäť vydala: Šokujúci výber partnera!

Dokonca údajne mala Mojsejová za hlavu celého podvodu s depeháčkou označiť svojho exmanžela Braňa. Odmietla si preštudovať aj vyšetrovací spis v tejto veci, vraj kvôli tomu, že neboli vypočutí aktéri, ktorých "nabonzovala". Ako sa vyjadrila pred vyšetrovateľom, práve Mojsej kontaktoval kontrolóra daňového úradu a potom vybraté milióny na depeháčke rozdával tým správnym zainteresovaným. „Na bielej dodávke nosil peniaze do Michaloviec osobne po večeroch a podľa mojich informácií ich dával pánovi R a J," uviedla pred vyšetrovateľom Nora.

František Kabrheľ tieto informácie nevyvrátil. „Čo viem, tak Nora sa istú dobu bála o svoj život kvôli týmto skutočnostiam. Celý prípad je v rukách polície a verím, že vinníci budú potrestaní,“ vysvetlil Kabrheľ.

Viac o exmanželoch Mojsejovcoch na Pluska.sk:


VIDEO Plus 7 Dní