Manželka Karola Mella za hereckou kariérou na Slovensku banovať nemusí. Darí sa jej aj v Belize.

Marošová a jej sladký život v Belize: Plus 7 Dní zistil, čo robí

Zuzana Marošová sa v Karibiku zaradila medzi smotánku. Rada pózuje pred objektívom, ale zabŕdla aj do biznisu s medzinárodnými súťažami krásy.

Chýba ti niečo z Európy? - pýta sa fotografka v Belize svojej plavovlasej známej. „Herectvo,“ odvetí bez rozmýšľania tridsaťštyriročná žena, ktorú na Slovensku poznáme pod menom Zuzana Marošová.

Čítajte viac:

Žralok medzi žralokmi: Mello si užíval dovolenku s právnikom a rodinou

„Budeš skvelá Zloba,“ zareaguje stručne kamarátka a v mysli už má plán halloweenskeho fotenia. Marošovú navlečie do zlovestného kostýmu, v akom hrala Angelina Jolieová kráľovnú zla. A herečku s nenaplneným snom vezme do zeleného dovolenkového rezortu, kde nafotia temné snímky.

Čítajte viac:

Siedme narodeniny na úteku: Zuzana Mello-Marošová je stále v Belize

Kto čakal, že Zuzana Marošová, kedysi považovaná za najtalentovanejšiu herečku svojej generácie u nás, bude v Karibiku hibernovať so založenými rukami, mýlil sa.

Túži, aby ju ľudia videli. Rada pózuje pred objektívom, ale zabŕdla aj do biznisu s medzinárodnými súťažami krásy a stala sa ústrednou postavou akcie Belize Fashion Week.

Čo o Zuzane píšu médiá v Belize? Odpoveď spolu s aktuálnymi fotkami Marošovej nájdete v týždenníku Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu plu[email protected].
VIDEO Plus 7 Dní