Celebrity: Martinka z Turca a Erik Hilár Lakatošovie plnia bary. V Košiciach bolo tri týždne dopredu beznádejne vypredané.

Martinka z Turca vypredáva podniky po celom Slovensku

Zdá sa, že jednoduchosť a prostorekosť sa vypláca.

Aspoň Martinčanke Martinke, ktoré sa ako Kleopatra z Turca zviditeľnila v šou Farmár hľadá ženu. Odvtedy si táto svojrázna deva vyberá z pozvaní na večierky. Svojou prítomnosťou ich poctí len za peniaze, pýta sto až dvesto eur podľa veľkosti podniku.

Majitelia sú ochotní cestovať po ňu zo všetkých kútov Slovenska do Martina, kde býva, a po akcii ju zaviezť späť. Napriek tomu je Kleopatra stále žiadaná. „V piatok a sobotu som málokedy doma,“ tvrdí. Aj v Košiciach, kde sme boli my, zarobila iba tým, že prišla.

Nenápadná

V Pube u Pažravca bolo totálne nabité. Už okolo ôsmej sa nedalo temer dostať dovnútra. Stoly si museli záujemcovia rezervovať tri týždne dopredu. Dôvod? V tento večer mala prísť Martinka z Turca a extravagantný víťaz VyVolených Erik Hilár Lakatošovie zo Svidníka. Každý bol zvedavý najmä na to, či Kleopatra prišla, čo bude mať oblečené a, hlavne, ako sa bude správať. „Prečo sme si ju pozvali? Nie je v tom nič senzačné.

Jednoducho sme ju zavolali kvôli zákazníkom, prilákala nám do podniku ľudí. Nič menej, nič viac,“ vysvetľovala prevádzkarka pubu. Turčianska Kleopatra tentoraz nevytiahla svoje obľúbené ponožky, chýbať však nemohli krikľavé očné tiene a čierne linky. Na rozčarovanie mnohých nevyvádzala žiadne neprístojnosti. Bola tichá a nenápadná. Sadla si s kamarátkou Dankou za určený stôl a robila to, čo sa od nej vyžadovalo. Poslušne sa fotila s každým záujemcom a rozdávala autogramy.

Zato Danka vyskočila na tanečný parket hneď, ako zaznela prvá pesnička. Pri slaďákoch sa už pritúlila k tanečníkovi, ktorý ju práve vyzval do tanca.

Zvodné fi gúry sa stupňovali úmerne hladine alkoholu v jej krvi. Kým ona krepčila a živo debatovala s každým, kto o to prejavil aspoň minimálny záujem, Martinka sa taktne vytratila na chvíľku von aj s Erikom. Nešla na zdravotnú cigaretku, len si odbehla do susedného bordelu. Tu si v pokoji, bez zbytočného rachotu štebotala pri bare s miestnymi sexuálnymi pracovníčkami. Samozrejme, tiež o živote…

V šichte

Oddýchnutá sa potom Martinka vrátila opäť do práce. Posedela, vypila ponúknutý pohárik alkoholu, zapózovala ďalším záujemcom o fotku a sadla si k Hilárovi. Ten, keďže je ešte v podmienke a nerád by si znovu pohneval mužov zákona, sa celý čas snažil vyhýbať alkoholu. V piatkový večer mal aj tak smolu. Pre Košičanov pripravil skvelú šou, no niekto mu ukradol CD s hudobným sprievodom, a tak bol v koncoch.

Nakoniec predsa len zanôtil Mázikovej Každý deň je zo mňa iná žena. A keď pošteklil obecenstvo poznámkami na tému homosexualita, vystúpenie bolo kompletné. Ľudia sa bavili a Erik v slušivom oblečení rozdával úsmevy na každú stranu.

Rád zapózoval aj rozdávanie autogramov bolo preňho vskutku príjemné. No venoval sa najmä Martinke z Turca. Padlo niekoľko nežných stisnutí rúk i šepkaní do uška. Zábava gradovala a okolo druhej sa celá slávna suita presunula do vedľajšieho erotického salóna. Tam sa pokračovalo vo voľnom štýle.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní