Travers Beynon si užíva svoj život alfasamca a stíha sa hrať aj na otca rodiny.

Megažúrky a nahotinky: Tento boháč vychováva malé dcéry ako v bordeli

Je to ponižujúce a odporné! Takto sa o živote austrálskeho tabakového magnáta vyjadrujú starí rodičia jeho manželky. Ich pravnúčatká síce žijú v najväčšom luxuse, ale tatkovo okázalé sídlo pripomína bordel a jeho život jeden veľký žúr.

Milionára Traversa Beynona prezývajú austrálsky Hugh Hefner. Hoci mu bohatstvo priniesol iný biznis ako obchod s nahotinkami, slečien ako z Playboya má plný dom. Presnejšie, svoju rezidenciu za 3,7 milióna dolárov. Na Instagrame pravidelne zverejňuje fotografie, kde sa pýši sídlom, drahými autami a húfmi dievčat v bikinách.

Nebol by prvým ani posledným alfasamcom, ktorý sa takto prezentuje na sociálnych sieťach. Problém je, že dedič tabakového impéria s dvesto pobočkami po celej krajine žije v sídle nerestí s manželkou a dvoma dcérkami.

Nerobí mu problém pózovať na jednej fotke s rodinou a na ďalšej s dvoma polonahými slečnami, ktoré ťahá za šnúrku od bikín ako psov na vôdzke!

Aha, čo ja mám! Samec Beynon a jeho"psíčkovia". Foto: Instagram

V posteli s najlepšou kamarátkou

Práve kontroverzná fotografia „psích“ dievčat bola pre starých rodičov Beynonovej manželky poslednou kvapkou. „Je to nechutné a ponižujúce!“ rozhorčili sa v televíznej šou Graham a Evon Applebyovci, ktorí sa o živote svojich pravnúčat dozvedajú paradoxne iba z médií.

Ich vnučka Taesha je Beynonovou druhou manželkou, na svadbe však byť nemohli. Rovnako im nie je dovolené kontaktovať vnučkine dcérky. Hedonista Baynon rodinné stretnutia neuznáva práve tak ako monogamiu. Jeho manželka sa musí zmieriť s tým, že sa o posteľ delí s desiatkami ďalších žien, vrátane svojej najlepšej kamarátky.

Čítajte viac:

Porno mi vymylo mozog! Exdizajnér F1 varuje pred škodlivou zábavkou

Miluje rodinu

„Len jednu vec si vážim viac ako najväčšie a najlepšie večierky...MOJE DETI A MOJU RODINU,“ napísal na sociálnej sieti Beynon, no pri pohľade na fotky ilustrujúce jeho divoký život sa tomu verí iba veľmi ťažko. Okrem dcér so súčasnou ženou má tabakový magnát ďalšie dve deti s bývalou manželkou Ninibeth Leal, ktorá získala v roku 1991 korunku Miss World.

A keďže sex, zmyselnosť a exhibicionizmus predávajú, Beynon sa teší značnej fanúšikovskej základni. Na Instagrame ho sleduje vyše 72 tisíc užívateľov. „Lamborghini, Rolls-Royce, všade jedlo a chľast, baby... Je to fantastické!“ rozplýva sa nad životom zazobaného Austrálčana jeden z účastníkov Beynonových žúriek.

Prastarí rodičia jeho vnučiek majú však na luxus trochu iný názor. „Chceli by sme sa s deťmi aspoň raz stretnúť a vytiahnuť ich z toho hrobu,“ zúfajú si Applebyovci.


  • plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní