Hoci je Michaela žiadaná modelka, dokonalá sa zrejme necítila.

Michaela Kociánová je teraz ešte krajšia: Nový úsmev za tisíce eur

Pre krásnu topmodelku Michaelu Kociánovú bol typický jej netypický úsmev. Nie celkom dokonalý chrup si napokon dala upraviť.

Vďaka svojmu výzoru zarobila Michaela Kociánová milióny eur, no aj tak nebola so sebou stopercentne spokojná. Ako inak si vysvetliť, že pri poslednej návšteve Slovenska ukázala rodákom celkom iný chrup, než na aký sme boli u nej zvyknutí.

Keď sa naša najznámejšia topmodelka v živom vysielaní TV Markíza usmiala, bol to zrazu iný človek. Krivé zuby si jednoducho dala upraviť. A to ešte nedávno nám modelingový expert vysvetľoval, že byť iný je v biznise výhoda.

„My nechceme, aby si modelky pricapovali uši alebo upravovali nos, sme za prirodzenosť. Klienti pomaly nechcú ani to, aby mali zafarbené vlasy,“ tvrdil Saša Jány.

Čítajte viac:

Modelka Michaela Kociánová: Namiesto chlapa má v posteli knihy

Podľa známeho stomatológa Alexandra Schilla však v prípade ľudí, ktorí si chcú dať upraviť krivý chrup, nejde len o výstrelok.

„Okrem estetiky je liečba indikovaná hlavne kvôli tomu, aby boli zuby správne zaťažované a aby ich bolo možné správne čistiť,“ potvrdil nám a dodal, že „dáma mala pekné zuby, iba boli mierne posunuté oproti ideálnemu stavu“.

Zmena úsmevu mohla podľa našich informácií Kociánovú vyjsť na 2- až 4-tisíc eur.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní