Rocker po 70-ke zbalil mladú baletku.

Mick Jagger bude mať ôsme dieťa: S partnerkou mladšou od jeho dcér

O životnom štýle členov legendárnej britskej rokenrolovej kapely Rolling Stones si môže myslieť kto chce čo chce, na ich reprodukčné schopnosti však zjavne vplyv nemal.

Nezastaviteľný Mick Jagger bude opäť otcom. Sedemdesiatdvaročnému rockovému dôchodcovi porodí ôsme dieťa 29-ročná priateľka Melanie Hamrick. Na svet by malo prísť v januári.

Nie je to tak dávno, čo líder skupiny Rolling Stones smútil za svojou dlhoročnou priateľkou L'Wren Scottovou. Módna návrhárka sa v marci 2014 obesila v byte na Manhattane.

Mick s bývalou partnerkou L'Wren Scottovou, ktorá spáchala v roku 2014 samovraždu.
Mick s bývalou partnerkou L'Wren Scottovou, ktorá spáchala v roku 2014 samovraždu.
Foto: Getty Images

Mick randil s L'Wren Scottovou viac ako desaťročie. Návrhárka napokon spáchala samovraždu. Foto: Getty Images

Jagger sa však ešte v tom istom roku stretol v Zürichu so sympatickou Američankou Melanie. Svedkovia ich videli maznať sa spolu na balkóne. V 29-ročnej baletke vraj našiel zronený hudobník veľkú oporu. A aj ďalšiu matku svojich detí...

Informáciu o brunetkinom tehotenstve potvrdil už aj Jaggerov hovorca pre britský bulvárny denník The Sun.

„Je to skvelá správa. Micka to vôbec nezmiatlo. Bude jej oporou. (Melanie) je bystrá, inteligentná, má iskru a vlastné predstavy o tom, čo robiť so životom. Vie, aký má Mick výborný vzťah so svojimi deťmi a nevie sa dočkať, keď ho opäť spraví otcom.“

Dedo, pradedo a čerstvý otec

Nestarnúci rocker má z predchádzajúcich vzťahov už sedem detí; štyri z nich – Lizzy (32), Jamesa (30), Georgiu May (24) a Gabriela (18) – mu porodila jeho najznámejšia expartnerka Jerry Hall.

Päťdesiatdeväťročná bývalá modelka je dnes vydatá za 85-ročného mediálneho magnáta Ruperta Murdocha. S Jaggerom žila viac ako 22 rokov, neskôr však bolo manželstvo vyhlásené za neplatné a pár sa v roku 1999 definitívne rozišiel.

S Jerry Hall má Jagger štyri deti.
S Jerry Hall má Jagger štyri deti.
Foto: profimedia.sk

S Jerry boli spolu viac ako dve desaťročia. Foto: profimedia.sk

Ďalších potomkov má hudobník so 71-ročnou bývalou manželkou Biancou Jagger (dcéru Jade), so 70-ročnou speváčkou Marshou Hunt (dcéru Karis) a s brazílskou modelkou Lucianou Gimenez Morad (16-ročného syna Lucasa). Okrem toho je päťnásobným dedkom a už aj pradedkom.

S Lucianou Gimenez má Jagger syna Lucasa.
S Lucianou Gimenez má Jagger syna Lucasa.
Foto: Getty Images

Luciana mu porodila Lucasa. Foto: Getty Images

Melanie už stihol predstaviť aj svojim deťom a nedávno ju vzal na svoj súkromný ostrov Mustique v Karibiku. Zaujímavé je, že baletka sa neplánuje presťahovať za Mickom do Londýna. Po pôrode sa zrejme usadí v Los Angeles alebo v Connecticute, aby bola nablízku svojej rodine.

Ronnie Wood je čerstvým otcom dvojičiek.
Ronnie Wood je čerstvým otcom dvojičiek.
Foto: Getty Images

Aj Ronnie Wood si na staré kolená zaobstaral potomkov. Foto: Getty Images

Mick Jagger však nie je jediný vitálny člen legendárnej kapely. Po rokoch opäť kočíkuje aj jeho 69-ročný kolega Ronnie Wood, ktorý sa v máji stal otcom dvojičiek Gracie Jane a Alice Rose. Dievčatká mu porodila 38-ročná manželka Sally.

Pripomeňte si s nami kultových Rolling Stones


VIDEO Plus 7 Dní