Súkromie: Mila a Ashton budú žiť a vychovávať dieťa v tomto dome v Beverly Hills.

Mila Kunis a Ashton Kutcher doprajú bábätku luxus: Dom za 10 miliónov dolárov

Svadba síce bude skromná, na bývaní však dvojica Mila Kunis a Ashton Kutcher vôbec nešetria.

Dieťa hereckého páru Ashton Kutcher (34) a Mila Kunisová (30) bude čestným hosťom na svadbe rodičov. Ashton a Mila, ktorí sa zasnúbili tento rok, sa rozhodli so svadbou počkať až po pôrode, dieťa by malo prísť na svet v októbri.

Svoje "áno" si chcú snúbenci povedať na úrade. „Obzvlášť Mila chce malú svadbu, iba s rodinou a potom menšie posedenie v záhrade,“ tvrdí zdroj. Na konci leta si to však vynahradia „náhradnou“ svadbou, kam si Kutcher chce pozvať aj kamarátov.

Čítajte viac:

K hviezdnej dvojici naozaj čoskoro zavíta bocian: Mila Kunis prehovorila o bábätku

Budúci rodičia i manželia si v Beverly Hills kúpili dom za desať miliónov dolárov, aby tam mohli v pokoji vychovávať potomka, ktorým má byť dcéra. Čakanie na radostnú udalosť si nedávno spríjemnili dovolenkou vo Francúzskej Polynézii.

Ashton Kutcher, bývalý manžel Demi Moorovej (51), začal s Milou Kunisovou chodiť v roku 2012, poznajú sa však dávno, obaja hrali v seriáli Tie roky sedemdesiate, kde Mila začínala ako štrnásťročná.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní