Milionári Patrik Tkáč a Ivan Jakabovič na ostrove plnom homosexuálov! Čo tam robia?

Milovník sociálnych sieti, finančný žralok Patrik Tkáč sa pochválil ,kde so svojim biznis partnerom dovolenkujú. Ide o destináciu, ktorú najmä gayovia milujú.

Mykonos je grécky ostrov, ktorý vyhľadávajú najmä mladí ľudia. Nájdete tam mnoho plážových klubov, rôznych tanečných barov, kde sa stretávajú vyslovene len rovnako orientovaní muži. Z klubu vás nevyhodia, ale ocitnete sa na parkete plnom zarastených chlapov v kožených oblečkoch a mini šortkách, aké kedysi nosil zosnulý George Michael.

Destinácia nie je nič pre tých, ktorí vyhľadávajú dovolenky za čo najvýhodnejšiu cenu. Mykonos sa radí k tým najdrahším destináciám a každým rokom hotely zvyšujú ceny. Ostrov vyhľadávajú majetní finančníci a podnikatelia a počas sezóny tam parkujú svoje prepychové jachty. Grécky ostrov sa rozhodli okúsiť aj Tkáč s Jakabovičom.

Oddelené pláže

Aj keď na ostrove sa orientácie mixujú, môžete sa pokojne vybrať aj na pláž plnú mužov v obtiahnutých plavkách. Gaya spoznáte podľa plaviek španielskej značky ES, ktoré sa tešia veľkej obľube kvôli vypchávke v intímnych partiách. Na ostrove, ale môžete stretnúť aj známe topmodelky, ktoré sa tam radi vyberú so svojimi štylistami, vizážistami či návrhármi. A poriadne si to tam užijú. Toto leto sa tam vybrala aj naša top modelka Michaela Kociánová.

Odfoť to!

No a čo tam robia žraloci Patrik Tkáč a Ivan Jakabovič? Fotia dramatické západy slnka na mori. „Čivo kázal fotiť,“ napísal Tkáč pokyn, ktorý dostal od svojho partnera. Fanúšikovia sa hneď chytili: „Romantické duše.“ A informovali ich, že sa tam práve nachádza aj Eros Ramazzoti. Naisto môžeme povedať, že biznimeni nie sú žiadni homofóbi, keď si vedia užiť práve takýto ostrov.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní