Pallovú obvinili po vyše mesiaci od nehody z ublíženia na zdraví. Vodičský preukaz jej nechali.

Milionárska dcérenka Pallová môže šoférovať ďalej, o vodičák neprišla!

Dermatologička Alena Pallová si môže aj po ťažkej nehode užívať adrenalín z jazdy. Týždenníka Plus 7 DNÍ zistil, že o vodičský preukaz neprišla. Na konte má pokuty za stovky eur.

Doktorku Alenu Pallovú zvyknú médiá označovať za prominentnú dermatologičku. Hoci jej kliniku estetickej medicíny navštevujú známi ľudia, väčšina slovenskej verejnosti ju spoznala až po zrážke jej športového BMW s červeným Fiatom Punto koncom minulého roku.

Zatiaľ čo tridsaťpäťročná lekárka vyviazla bez vážnejších zranení - po ambulantnom ošetrení ju prepustili domov -, tridsaťdeväťročná Martina prišla takmer o život, absolvovala niekoľko operácií mozgu a dodnes leží v nemocnici.

Čítajte viac:

Pretekárka Pallová: Miluje rýchlu jazdu a selfies za volantom

Smutné je, že v prípade milionárskej dcéry podľa zistení PLUS 7 DNÍ zďaleka nešlo o prvý dopravný priestupok a Alena Pallová je dobre známa aj v policajných kruhoch. Nie preto, že by skrášľovala mužov zákona, ale pre aroganciu za volantom.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, že blondína z Pezinka je obávaná cestná pirátka. Viac aj o zaujímavom rodinnom zázemí Aleny Pallovej si prečítate v aktuálnom vydaní.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní