Milovníčka gýča: Známe speváčka sa za svoj ligotavý šatník nehanbí

Po tom, ako sa speváčke Marcelle Molnárovej stalo faux pas so šatami, rozhodla sa dať si šiť flitre na zákazku.

Viete, pri mojej práci, keď moderujem, spievam na pódiu a som videná, podobnú situáciu ako pred rokmi v Spišskej Novej Vsi už určite nechcem zažiť, - začala svoje rozprávanie Marcella Molnárová (51).

Nepríjemná historka ju aj po rokoch máta. Na akcii sa totiž stretla s manželkou významného expolitika v navlas rovnakých šatách. Trápna situácia nebola príjemná ani pre jednu dámu. Veď ktorej by sa to páčilo? A tak sa vtedajšia pani ministrová radšej držala od speváčky ďalej a tá sa pri prvej vhodnej príležitosti utekala prezliecť. „No čo už, stalo sa a všimlo si to asi šesťsto ľudí. Preto som sa rozhodla dať si kúsky na vystúpenia a moderovačky šiť na mieru,“ prezradila rozhodne.

Má svoje baby

V obci pri Bratislave, kde speváčka žije, sa odhodlala jedného dňa zaklopať na dvere miestneho salónu, kde si dohodla spoluprácu. A nevie si ju vynachváliť. „Cenovo to niekedy nie je až také výhodné, lebo v požičovni tie šaty stoja menej ako náklady na čo i len obyčajnú látku plus práca. Ale aj v požičovni sa môže stať, že majú dva kusy, preto som od tejto formy upustila,“ povzdychla si. Nám prezradila, kde si zvykne látky vyberať. „Mám taký dobrý obchod v Bratislave, kam chodia všetci. Aj keď tvrdia, že chodia do Londýna, do Paríža, do Milána, nakoniec sa tam s nimi stretneme. S našimi návrhármi,“ pousmiala sa. Zo zahraničia si nosí najmä overaly, na ktoré nedá dopustiť. Vie, že tie si na seba hociktorá dáma nedá. „Po lesklej kombinéze siahne málokto. Predsa len, pódium znesie viac. Na bežné nosenie to nie je, preto viem, že z hostí by si to žiadna žena neobliekla. Sú to kabaretné záležitosti.“

Opätky ju trápia

Speváčka si na vystúpenia obľúbila takzvané jacksonky. Topánky inšpirované legendárnym Michaelom Jacksonom. Keď nie sú opätky nevyhnutné, volí pohodlnejšiu obuv. „Teraz sa už moje nohy nevedia spamätať tak ako kedysi. Pred rokmi som to fakt nemala, ale teraz mám v noci kŕče, keď som dlho vo vysokých topánkach. A niekedy si aj v šatni musím vyložiť nohy,“ posťažovala sa na problém, s ktorým sa boria mnohé ženy. Okrem tohto rituálu vyznáva ešte jeden. Po nie veľmi vydarenom vystúpení sa šiat ihneď zbavuje. „Dávam ich na charitu alebo kamarátkam. Možno som poverčivá,“ zasmiala sa. Ale keď nám Marcella Molnárová chcela predviesť najmilšie róby a povešala ich na garnižu, zistila, že flitre pokope vážia viac ako je jej limit.