Ministrovi Druckerovi sa finančne darí: Jeho manželka na párty odhalila nevídaný luxus!

Druckerovci potvrdili, že s úspechom ide ruka v ruke aj finančné ohodnotenie

Ľudia

Mladý a ambiciózny. Taký je nepochybne slovenský minister zdravotníctva Tomáš Drucker (38). Na vysoké pozície sa vyšplhal naozaj skoro. Pred viac ako štyrmi rokmi nastúpil ako šéf Slovenskej pošty, odkiaľ ho katapultovali do ministerského kresla. S úspechom ide, pravdaže, ruka v ruke finančné ohodnotenie. A že mladý „krízový manažér“ s manželkou Luciou netrú biedu, predviedol na nedávnej spoločenskej akcii. Blýskavé hodinky Lucie Druckerovej bili prítomným do očí celý večer.

Predviedli sa

Mladý minister s manželkou pútali pozornosť od prvého momentu, ako vstúpili do Slovenského národného divadla. On v perfektne padnúcom obleku z kvalitného materiálu pôsobil skôr ako model než štátny funkcionár. Manželka Lucia v nápadnej róbe za manželom nezaostávala. Napriek skvostnému oblečeniu zaujali prítomných skôr hodinky pani ministrovej. Neprehliadnuteľný kúsok v zlatom vyhotovení s briliantmi sa na jej pestovanej ruke skvele vynímal. Preto nás zaujímala hodnota hodinárskeho klenotu. Minister Drucker nám do uzávierky neodpovedal, preto sme oslovili odborníka, či ide naozaj o výnimočný kúsok.

Hodinky ako symbol úspechu: Manželka ministra Tomáša Druckera predviedla rolexky z radu Datejust Automatic Rubber za šesťdesiattisíc eur.
Hodinky ako symbol úspechu: Manželka ministra Tomáša Druckera predviedla rolexky z radu Datejust Automatic Rubber za šesťdesiattisíc eur.
EMIL VAŠKO

V cene bytíka

Najlacnejšiu garsónku v Bratislave sme na portáli s nehnuteľnosťami našli za 58-tisíc eur. Hodinky pani Druckerovej podľa odborníka túto sumu presahujú. „Krásny kúsok. Voláme ich gepardy alebo zebry, v závislosti od farby. Stoja okolo šesťdesiattisíc eur podľa toho, aké majú brilianty. Tieto majú takzvané bagety, čo je to naj,“ nadchol sa Druckerovej rolexkami hodinár. Aj keď ide o špeciálny kúsok, podľa štylistky Andrey Ziegler sa náramkové hodinky k róbe nenosia.

„Pán minister, veľmi pekný výber. Elegantný oblek, košeľa vhodná na motýlika. Gombíky zakryté. U pani ministrovej by som však hodinky nechala doma. Nie je to vhodné na tento typ spoločenskej príležitosti a vôbec sa sem nehodia. Aj náramok na ruke by som dala preč. Neladí štýlovo a otázka je, či ho vôbec treba. Menej je viac. Šaty majú potlač a tiež extravagantnejší top. S doplnkami to netreba zbytočne preháňať. Do budúcna by som si dala veľký pozor pri výbere mejkapu. Dobré líčenie zaručí kompaktnosť a matnosť pokožky dlhšie.“

Viac na Pluska.sk:

Ľudia

Vianočné tipy na darček