Adela (vpravo), na snímke v šatách z Rasťovho butiku, sa z rozchodu dlho spamätávala. Vľavo čerstvo zaľúbená dvojica.

Miss Štepánová nezbalila Sagana, ale Banášovej ex!

Úradujúca slovenská Miss zbalila expriateľa Adely Banášovej.

Špekulovalo sa, že Ľubica Štepánová má príliš blízko k nášmu najúspešnejšiemu cyklistovi Petrovi Saganovi. Teraz je však všetkým úvahám koniec. Aktuálna Miss Universe SR sa pred časom rozišla s partnerom, ktorého pred verejnosťou počas svojho úradovania tajila, a dala sa dokopy s bývalým priateľom Adely Banášovej, Rastislavom Brezovským.

Obaja s tým tentoraz už tajnosti nerobia. Podnikateľ, z ktorého sa po rozchode s našou najlepšou moderátorkou stal fotograf, už oficiálne zverejňuje ich spoločné fotografie a Ľubica ho bez okolkov na sociálnej sieti oslovuje láska.

Prvá fotka: Čerstvo zaľúbená dvojica sa vybrala pozrieť sibírske tigre. Foto: facebook.com

Bola zadaná

Keď štíhla blondínka vyhrala korunku Miss Universe SR, v zákulisí ju povzbudzoval jej partner. „Sme spolu už štyri roky. Tento vzťah je to najlepšie, čo ma v živote stretlo. Nie som naivná. Viem, že ľudia sa schádzajú a rozchádzajú, a môže sa stať aj nám, že sa rozídeme, ale nikdy nie z dôvodu, že by mal o mňa záujem bohatý a pekný muž,“ vyjadrila sa Miss, ktorá po získaní titulu obligátne vyvracala dohady, že je zlatokopka.

O desať rokov starší Rasťo Brezovský mal ešte pred časom v rodnej Trnave povesť sukničkára. S Adelou Banášovou randil pred rokmi a už po pár mesiacoch sa s ňou rozišiel. Nakoniec, netajil sa tým, že je náročný, čo sa žien týka. Keďže s intelektuálkou mu to nevyšlo, teraz by sa mu jeho sen mohol splniť.

Nahradila ju Miss: Adela, na snímke v šatách z Rasťovho butiku, sa z rozchodu s ním dlho spamätávala. Foto: Michal Smrčok

Fotil ju

Ako vyhľadávaný fotograf sa s ofi ciálne najkrajšou Slovenkou zoznámil, ako inak, pri fotení. „Ako jednu z modeliek som mal v ponuke práve Ľubicu. Hneď ako som ju uvidel, vedel som, že to je ona! Matka mojich detí,“ volí odvážne slová zaľúbený Rasťo.

Na prvé rande ju pozval, ako nám povedal, na netradičné miesto. „Vedel som, že zbožňuje prírodu, a tak som ju vzal na prechádzku okolo Bojnického zámku,“ usmieva sa Brezovský, ktorý iba potvrdil, že jeho slabosťou sú vysoké a štíhle blondíny. „Páči sa mi farba jej vlasov, skromnosť a vnútorná krása,“ prezradil, čo ho na Ľubici zaujalo najviac. A ako strávi s novou priateľkou Valentína? „To nemôžem prezradiť. Je to prekvapenie,“ reaguje Rasťo.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní