Minulosť?: Miranda, Orlando a Flynn koncom novembra v New Yorku. Manželia sa dohodli, že o syna sa budú naďalej starať obaja rovným dielom.

Modelku Mirandu Kerr nahradila staršia bacuľka. S kým randí Orlando Bloom?

Herca Orlanda Blooma videli v dôvernom objatí s inou ženou a zdá sa, že nového partnera si našla aj Miranda Kerr.

Láska Orlanda Blooma a opernej divy Anny Netrebko vraj spálila ich predchádzajúce vzťahy. Keď 25. októbra hollywoodsky herec oznámil rozchod s modelkou Mirandou Kerrovou, videli ho s opernou speváčkou v dôvernom objatí. Anna pred pár dňami vyhlásila, že s Erwinom Schrottom už nie sú dvojica. Bude nasledovať priznanie k novej láske?

Z náručia do náručia

Koncom novembra bolo jasné, že slávny pár operného sveta sa po šiestich rokoch rozišiel. Anna Netrebko (42) oznámila, že s kolegom Erwinom Schrottom (41) sa rozchádza. Ruska sa zahľadela do herca Orlanda Blooma (36). Ten jej náklonnosť opätoval, čo bol asi dôvod rozchodu s modelkou Mirandou Kerrovou, s ktorou má dvojročného syna.

Anna Netrebko koniec vzťahu so Schrottom, otcom jej päťročného syna, potvrdila na stretnutí s novinármi v berlínskej opere. Na otázku, do akej miery je vzťah šťastný, odvetila: „Už žiadny vzťah nie je. Ale som šťastná.“ Že vraví o rozpade vzťahu s Erwinom, sa dalo tušiť, no dôvod šťastia nepriznala. S Orlandom sa vraj stretávajú pravidelne, októbrové objatie v New Yorku zrejme nebolo jediné.

Miranda Kerrová a Orlando Bloom vydržali spolu ako manželia tri roky. Majú spolu Flynna, starajú sa oňho naďalej obaja. Anna Netrebko má s Erwinom Schrottom syna Tiaga. Keď v októbri spievala v Metropolitnej opere v New Yorku, prišla si pozrieť na Broadway predstavenie Romeo a Júlia, kde hrá Orlando Bloom. A bola nadšená. „Úžasné predstavenie!“ vyhlásila.

Miranda s milionárom

Bloom a Kerrová rozchod neutajili. „Nie sme priatelia. Sme rodina. Život má však tajuplné cesty a nie vždy také, aké chceme,“ naznačil herec. Hovoril o láske k Anne? „Sme rodina, jeden druhého budeme stále milovať,“ zopakoval Bloom. Zaviazali sa, že na seba nepovedia zlého slova, aby to ich potomok nemusel čítať v novinách, keď vyrastie.

„Čo sa Flynn dozvie, keď sa naučí čítať, je pre mňa dôležitejšie ako čokoľvek iné. Milujeme ho, zbožňujeme, chránime, náš chlapec je skvelý,“ oduševnil sa herec. Zdá sa, že vzťah Blooma a Anny Netrebko je vážny, lenže ani Kerrová nie je sama. Podľa posledných informácií chodí so svojím dlhoročným dôverníkom, austrálskym miliardárom Jamesom Packerom. Ten sa pred tromi mesiacmi rozišiel s manželkou, modelkou Ericou Baxterovou.

Mnohých Orlandova láska k temperamentnej Anne prekvapila. Kto ho však pozná, vie, že to nie je typický chladný Angličan. Keď sa zamiluje, ide za hlasom svojho srdca. Láska ho priviedla aj k herectvu.

„Na základnej škole sa všetci chlapci zamilovali do najkrajšej dievčiny v triede, urobili by sme pre ňu všetko, čo Superman. Vtedy som pozeral Supermana a uvedomil som si, že aj to je človek, lebo ho hrá nejaký herec. To by bolo niečo pre mňa, napadlo mi,“ spomína muž, ktorý sa neskôr zapísal na londýnsku divadelnú školu Guildhall. Nechcená hra na Supermana ho takmer stála život. Na večierku spadol z terasy na treťom poschodí školy a zlomil si chrbticu. Lekári sa obávali, že ochrnie a skončí na vozíčku.

Úspech a úrazy

O deväť dní Orlando vstal z nemocničného lôžka a v škole pokračoval, akoby sa nič nestalo. Bloom sa ani dnes nešetrí. Rád skáče s padákom, vo filmoch sa nenechá zastupovať dvojníkom. „Som náchylný na úrazy. Už som mal zranený chrbát, rebrá, nos, obidve nohy, rameno, zápästie, prst na ruke, na nohe, tri razy otras mozgu,“ vyratúva.

Hoci po skončení školy chcel zostať v divadle, prišla ponuka na osemnásťmesačné filmovanie Pána prsteňov od režiséra Petra Jacksona. Ten náhodou v Londýne videl divadelné predstavenie a bolo mu jasné: „To je môj Legolas!“ O pár dní sedel Orlando za jedným stolom s Liv Tylerovou a Cate Blanchetovou a vzal na seba podobu elfa. Rola ho preslávila na celom svete.

Malý syn a veľký prsteň

Anna Netrebko a uruguajský operný spevák Erwin Schrott žili spolu od roku 2007. Za oficiálny dôvod rozchodu označili „profesionálne povinnosti a časté odlúčenie“. Neraz sa stretli aj na pódiu, popularitu posilnil vzťah v súkromí. „Nie sme produkt, sme rodina,“ rád tvrdil Schrott. O problémoch sa začalo hovoriť toto leto.

Anna vtedy priznala: „Niečo robím nesprávne. Priveľa pracujem. Je to moja vina. Neviem, či sme pár snov. Pri stresovom povolaní sa pokúšame o to najlepšie.“ Ruske však prekážala najmä Erwinova majetníckosť a žiarlivosť. Zasnúbili sa už v roku 2007, zo svadby napriek sľubom nič nebolo.

Spoločné naplánované vystúpenia stále platia. O Tiaga sa budú starať obaja. Kariéra a syn sú pre Annu prvoradé, o Orlandovi zatiaľ mlčí. „Mám sa dobre, sústredím sa na rolu matky a na kariéru opernej speváčky,“ zdôraznila. Vzťah s Erwinom mlel z posledného už v auguste. „Neuveriteľne trpíme, lebo sme stále oddelení. Potom si hodiny telefonujeme a vravíme si, ako jeden druhému chýbame. Tiago cestuje buď so mnou a chýba mu otec, alebo opačne,“ zdôverila sa koncom leta.

O možnom manželstve povedala: „Zobrať sa je pre nás komplikované. Všetky tie papiere, preložiť to, overiť, stojí to šialene veľa času a ten nemáme. Papiere na lásku nepotrebujeme.“ Stačilo, že nosila veľký diamantový prsteň od Schrotta.

Búrlivá romanca

Vzťah Anny a Erwina bol podľa ich známych búrlivý. Vo vyjadreniach pre médiá boli priami. „Či Anna kontroluje môj mobil? Áno, už to urobila. Som rád, že žiarli. Ale je kráľovná a ja ju musím ochraňovať. Ja na ňu dávam pozor,“ vyjadril sa Erwin.

Ona reagovala: „Rozprávať naozaj dokáže okúzľujúco, narodil sa ako zvodca. Aj na javisku. S každou ženou sa rozpráva, akoby s ňou flirtoval. Či je to veľká láska? Ja by som mala rada okolo seba ľudí, ktorých milujem, rada by som ich urobila šťastnými. Žijeme kočovným životom. Nechcem, aby zanedbával kariéru. Škodilo by mu, ak by bol pán Netrebko. Je najvyšší čas, aby sa Erwin osamostatnil,“ šokovala pred mesiacom. Pripravovala ho na oznámenie rozchodu? Schrott sa ohradil. „Nie som zberateľ ani sériový zvodca. Ale svet žien mám rád.“

Čítajte viac:

Rozvod po troch rokoch! Láska nevydržala ani Mirande Kerr s Orlandom Bloomom

Opustil ženu aj deti

Miranda Kerrová a miliardár James Packer sú podľa austrálskych médií dvojica. Hoci ani jeden z nich sa k tomu nevyjadril, podľa časopisu Australia’s Woman’s Day sú „zaľúbení po uši“. Packer, ktorý je považovaný za najbohatšieho muža krajiny protinožcov, dal prednosť Mirande pred manželkou, hoci spolu majú tri deti.

Kerrová svojho syna neodsunula na vedľajšiu koľaj. Zobrala ho do New Yorku, aby mu ukázala otca Orlanda v hre Romeo a Júlia. Na sociálnej sieti napísala: „Flynna bavilo pozorovať otca na javisku.“

Podľa Kerrovej blízkych jej vzťah k miliardárovi nemusí byť vážny. Je známe, že keď sa Orlando pred rokmi nehrnul do zásnub, modelka sa rozhodla využiť jeho žiarlivosť. Pomohol jej kamarát Jared Followill, hudobník. Keď ich Bloom videl usmiatych na fotografii v časopise, od hnevu bol celý bez seba. Kerrová riskovala, namiesto zásnub sa mohla dočkať rozchodu.

Aj teraz možno skúša vyvolať Orlandovu žiarlivosť, keď sa ukazuje s Packerom. V každom prípade dvojica Miranda a James zapĺňa stránky austrálskych časopisov. Krehká Austrálčanka vie, že Orlando má horúcu krv. V lete, keď ešte boli spolu, vyjadrila obavy, či jej dokáže byť verný. Dôvodom mala byť príťažlivá Condola Rashadová (26), s ktorou Orlando Bloom teraz hrá na javisku.

Spúšťačom Mirandiných obáv bol bozk, ktorý jej dal počas fotenia v rámci propagácie predstavenia. „Miranda sa hnevala, ako sa zblížili. Všetci hovorili, že medzi Orlandom a Condolou funguje chémia,“ prezradila Kerrovej kamarátka pre Star Magazine. Teraz sa zdá, že Bloomovo srdce získala Anna Netrebko, v uliciach New Yorku ju videli v jeho náručí.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní