Z internetu: Toto je vraj najvýstrednejší kúsok, aký cezeň kúpila.

Moderátorka Kristína Kormúthová obetuje šatníku aj polovicu výplaty

Moderuje „iba“ vo verejnoprávnej televízii, no oblieka sa luxusnejšie než markizácke a jojkárske hviezdy.

Medzi plejádou hviezdičiek sa čoraz viac derie na povrch nová tvár, ktorú poznajú najmä znalci krásy a športu. Kristína Kormúthová kedysi súťažila vo finále Miss Universe SR, teraz moderuje športovú reláciu. V Slovenskej televízii prebrala stoličku po blondínke Márii Pietrovej, no neprehliadnuteľná je i vďaka pestovanému zovňajšku.

Zapálená je pre kvalitné luxusné kúsky Gucci, Louis Vuitton, Prada, Chanel, Yves Saint Laurent, Valentino, Hermés či Burberry, ktorých má v šatníku neúrekom. „Aj tak najkrajší doplnok pre ženu je úsmev,“ tvrdí vždy perfektne vyobliekaná tmavovláska.

Ocení kvalitu

Pochádza z trnavskej dobre zabezpečenej rodiny, no kvôli práci sa presťahovala do Bratislavy. V priestrannom byte v ružinovskej novostavbe si šatník rozdelila do troch častí. Dve vstavané skrine a jeden zvláštny kútik na topánky a kabelky. Všetky roztriedila a postavila do zástupu ako vojakov. Jedna topánka je otočená špičkou dopredu, druhá dozadu, aby bolo vidieť opätok.

„Na kvalitnú obuv si potrpím. To ešte v rámci svojho rozpočtu uhradiť viem,“ vysvetľuje a jedným dychom dodáva, že za pár topánok dokáže minúť aj tisíc eur. „V týchto prípadoch netreba rozmýšľať lacno. Radšej nech si žena nazbiera dvesto, tristo eur a kúpi si aj vo výpredaji kvalitnú obuv. Lebo v niektorých našich obchodoch predávajú topánky, ktoré okolo kože ani nešli a stoja sto eur. Je to výstrelok, pretože kupujúca si ich obuje iba raz,“ radí ženám.

Skriňa na topánky: Takto ukážkovo ich má zoradené. Foto: Martin Domok

Ekonómka

V minulosti vnímala Kristína nakupovanie ako terapiu, ale tie časy sú už minulosťou. „Nemám viac príjmov. Len jeden jediný. Pre moderátorku sú nákupy skôr nevyhnutnosť. Človek má viacero akcií a nemôže sa ukázať v tom istom,“ vysvetľuje.

Do módy ide asi polovica z jej príjmu, ktorý sa môže podľa našich informácií v televízii šplhať maximálne do výšky dvetisíc eur. Preto si každú investíciu do oblečenia starostlivo premyslí. „Teraz už nakupujem len klasiku a to, čo mi fakt treba. Chcem sa začať riadiť minimalizmom. Neutrálne farby a klasické strihy, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Tieto kúsky budem môcť nosiť aj o pár rokov a iba zmením doplnky.“

Dopustiť nedá na nákupy cez internet, často vyráža aj do zahraničia. „Nikdy nejdem primárne von len nakupovať. Možno raz do roka do Londýna. S kamarátkou, ktorá ho dokonale pozná, zájdeme na operu a niečo utratíme z úspor.“

Zladí sa

Slabosťou moderátorky sú kabelky. Koľko ich vlastní, si netrúfa odhadnúť, pretože ich nikdy nepočítala. Zato drvivá väčšina pochádza z dielne luxusných značiek. „Je ich menej, ale sú kvalitnejšie a nadčasové. Niektoré korešpondujú s farbou topánok. Do tašky som ochotná investovať najviac tisícpäťsto eur,“ tvrdí. Na niektorých fotografiách však pózuje s taškami, ktoré sú o niekoľko stoviek eur drahšie a pochádzajú z limitovanej edície.

V šatníku skladuje aj niekoľko kožuchov. „Mám veľa pekných umelých kožušín. Ale nájde sa tam aj nejaká z kedysi živého zvieraťa. Norkový kožuch vydrží mnoho rokov. Treba ho len mimo sezóny dobre uskladniť.“

Najdrahší kus však vysokoškolsky vzdelanej Kristíne leží v jej šperkovnici. Je to prsteň s čiernymi a bielymi diamantmi. Odhadnúť jeho cenu si netrúfa. „Skôr má pre mňa citovú hodnotu. Dostala som ho od blízkeho človeka a na cenu som sa nepýtala.“

Srdcovka: Prsteň s čiernymi a bielymi diamantmi. Foto: Martin Domok

Prsia neukazuje?

Záhadou tiež zostáva, koľko stáli Kristínu prsia, ktoré jej začiatkom roka zo dňa na deň narástli. Na odovzdávaní cien OTO, kam dorazila v provokatívnych šatách, tak prítomní páni len ťažko vnímali jej ospevovaný úsmev. Za všetko vraj mohla opäť dobrá investícia do oblečenia - tentoraz do dokonalej podprsenky. V bežné dni sa moderátorka zbytočnému odhaľovaniu vyhýba, to vraj prenechá mladším dievčatám, ktoré sa chcú takto prezentovať.

„Radšej budem chodiť bez výstrihu, nech páni použijú fantáziu. Keď si niečo kupujem, pozerám, aby dekolt nebol odhalený. Ale na tom nešťastnom OTO-vi som to neprekukla. Doma to v zrkadle vyznelo inak, ale keď som si potom pozrela svoje fotky, samej seba som sa pýtala, či mi to bolo treba,“ dodáva moderátorka, ktorá sa podľa nášho zdroja pred časom rozišla s ruským priateľom. „Áno, som slobodná. Ešte sa nenašiel nikto, kto by si ma zaslúžil,“ nechala pred dvoma mesiacmi jasný odkaz na sociálnej sieti.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní