Predtým si ich nemohla dovoliť: Nora Mojsejová riflami dlhé roky pohŕdala, po ôsmich mesiacoch vo vyšetrovacej väzbe zmenila názor.

Mojsejovej zázračná diéta: Za mrežami jej stravu kontroluje lekár

Nora Mojsejová prišla za múrmi väzenia k novej línii aj módnemu vkusu. Aké oblečenie si predtým nemohla dovoliť?

Nepáči sa mi, keď tuční ľudia nosia rifle, - hovorievala Nora Mojsejová a dlhé roky sa toho aj sama držala. Podľa džínsovej garderóby, ktorú naposledy prevetrala na súdnych pojednávaniach v Bratislave, sa však znova cíti vo svojej koži.

Boháčka z Pereša si dala záležať, aby sme jej novú štíhlu postavu mohli každý deň obdivovať v inom outfite. Vo vyšetrovacej väzbe sedí už od vlaňajšieho septembra.

Na slobode by za špeciálny diétny program vysolila nemalé peniaze, schudnúť jej nakoniec pomohol až väzenský režim - pravidelný spánok, pohyb aj strava. Jej kvalitu podľa našich informácií kontroluje lekár a zloženie a nutričnú hodnotu, napríklad pri špeciálnych diétach, určuje spravidla asistent výživy.

Ako žije za väzenskými múrmi Nora Mojsejová? Čo všetko má vo svojej cele? Kedy chodí do postele a o koľkej je ráno znova na nohách? Koľko času denne strávi na čerstvom vzduchu? A akými pravidlami sa vo vyšetrovacej väzbe riadi pri stravovaní?

Dozviete sa v aktuálnom čísle Plus 7 DNÍ, ktoré je práve v predaji.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní