Odviazaná: Ema Müllerová robila s bielou tvárou počas večera grimasy. Pri kamarátke pôsobí dcéra známeho speváka a moderátorky ako smrť.

Müllerova dcéra ako smrť: Ani make-up si nevie naniesť?

V štvrtok večer sa v centre hlavného mesta otváral nový prestížny nočný klub.

Panensky biele zariadenie, čisté línie a led svetlá navodili vnútri príjemnú atmosféru. Rôzne druhy alkoholických, ale aj nealkoholických drinkov tiekli prúdom a usmievavé hostesky roznášali hosťom kulinárske chuťovky.

Medzi hosťami asi najviac žiarila dcéra bývalých manželov, speváka Richarda Müllera (55) a moderátorky Sone Müllerovej (54) Emma. Dvadsaťjedenročná brunetka je známa nielen celebritnými rodičmi, ale svojím odviazaným životným štýlom.

Anketa

Myslíte si, že to Emma s make-upom prehnala?

ÁNO 93% NIE 7%Celkový počet hlasujúcich: 229

Rozjarená sa celý večer dobre zabávala, no pri pohľade na jej tvár sa zdalo, že nádejnej modelke nie je najlepšie. Jej biela tvár miatla hostí, špekulovali, či je Eme Müllerovej zle, alebo len skrátka neodhadla tón make-upu. Keďže sa do noci dobre bavila, rozdávala úsmevy a na bare ochutnávala nápoje stavili sme na druhú možnosť. Ale, na to, že sa pohybuje vo svete módy už dlhé roky, by to s líčidlami mohla vedieť.

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].