Multiotecko Kollár a jeho deti: Čo o nich vieme?

Vždy rád rozprával, že by finančne dokázal utiahnuť aj desať potomkov. Zatiaľ sa Boris Kollár zastavil na čísle deväť. S niektorými dcérami politika vídavame často, no má aj syna, s ktorým sa nestretáva vôbec.

1. Natália (15): Maľuje

Ak chce Boris Kollár vidieť pätnásťročnú Natáliu, musí cestovať do Košíc. Tinedžerka tam žije aj so svojou matkou Ivanou Barnovou. Niekdajšiu náhradničku v súťaži krásy boháč nikdy verejne nepredstavil. Avšak ich spoločnú dcéru nezapiera.

„Natálka je veľmi šikovné dievča, hrá na klavíri a krásne maľuje. Maľovanie má zrejme po mne, pretože aj ja rád relaxujem týmto spôsobom,“ uviedol kedysi.

2. Saška (15): Jazdí na koňoch

Sašku má Kollár s právničkou Horňákovou Foto: Facebook

Krátko po Natálke prišla na svet Alexandra, ktorá je známa ako veľká milovníčka koní. Otec ju často bráva do spoločnosti, takže v podstate rastie na očiach verejnosti. Saška pochádza z Borisovho vzťahu s právničkou Stanislavou Horňákovou.

Exmilenci dodnes korektne vychádzajú a občas sa dokonca mihnú na jednom večierku. Stanka však už žije s novým partnerom, s ktorý má ďalšie dve deti.

3. Ester (11): Je z nej speváčka

Ester s mamou Petrou Krištúfkovou. Foto: Facebook

Plavovlasá Esterka má hudobný talent a nie je vylúčené, že raz prerazí v šoubiznise ako speváčka. Počas predvolebnej kampane hnutiu Sme rodina aktívne pomáhala. Jej mama, súčasná poslankyňa parlamentu Petra Krištúfková chodila s Kollárom sedem rokov. Rozišli sa za dramatických okolností - prišla mu na neveru.

No ani po rozchode expartner nedal na Petru dopustiť, pravdepodobne pre jej prostorekosť. „Tá pravá by si Borisa asi nevybrala,“ reagovala napríklad na otázku, či multiotecko niekedy stretne lásku, ktorá mu je súdená.

4. Šimon Heliodor (7): Žije za oceánom

Šimon žije s mamou v USA. Foto: Facebook

Malý Šimonko býva už dva roky v Spojených štátoch, kam sa jeho mama, Martina Štofaníková natrvalo odsťahovala a vydala. Jej manželom sa stal slávny golfista Rory Sabbatini. Otčim sa o chlapca stará ako o vlastného a podľa najnovších správ by ho chcel adoptovať. S prvorodeným synom sa jeho biologický otec prakticky nestretáva. Otázne je aj to, akým spôsobom na neho platí alimenty.

5. Sara Zoe (6): V maminých šľapajach

Saru Zoe má s aktuálnou partnerkou Heringhovou. Foto: Facebook

Pred pár týždňami predvádzala Sara Zoe na Bratislavských módnych dňoch - po móle kráčala po boku svojej mamy Andrey, zatiaľ čo tata Boris sedel v publiku a sledoval ich z prvého radu.

Malá sa narodila za netradičných okolností - len dva mesiace po nevlastnom bratovi Šimonovi. Modelku Andreu Heringhovú vtedy ešte verejnosť poriadne nepoznala, no netrvalo dlho a stala sa Kollárovou oficiálnou partnerkou.

6. Artur (4): Vidí sa v ňom

Artura má s Barborou Richterovou. Foto: Facebook, Emil Vaško

V druhom synovi Arturovi sa jeho otec zrejme dlho videl, súdiac podľa fotografií, ktoré pravidelne zdieľal na sociálnej sieti. Má ho s bývalou plaveckou nádejou Barborou Richterovou, ktorá istý čas pracovala aj v kasíne.

Všetko nasvedčovalo tomu, že práve ona môže ohroziť postavenie Andrey Heringhovej. Kollár blondínku rád vodil na večierky a dokonca jej zabezpečil nový rodinný dom pri Bratislave.

7. Borisko (3,5): Ďalší následník

Boriska má Kollár s aktuálnou partnerkou Heringhovou. Foto: Facebook

Lásku k boháčovi spečatila Andrea Heringhová synom, ktorého pomenovala po ňom. Ako jedinej sa jej podarilo mať s Borisom Kollárom dve deti, čo jej zabezpečuje výnimočné postavenie v jeho živote. Podnikateľ jej po rozchode prenechal rodinný dom na bratislavských Palisádach, v ktorom predtým dlhé roky sám býval.

8. Zaira (2): Nikto netuší, kde je

O Zaire sa toho veľa nevie.Jej mama je Monika Ostrihoňová. Foto: Facebook

Ďalšie záhadné dieťa. O jeho existencii sa verejnosť dozvedela, až keď bolo na svete. Bývalá účastníčka súťaží krásy Monika Ostrihoňová dcéru pomenovala Zaira, Boris má teda dve deti s podobnými menami. Po pôrode sa Ostrihoňová s dieťaťom akoby prepadla pod zem, nikto netuší, kde v súčasnosti žijú.

9. Christian Alexander (1): Najmladší (zatiaľ)

Dieťa má Kollár aj s exotickou Paulou. Foto: Facebook

Vlani týždenník PLUS 7 DNÍ priniesol ako prvý informáciu, že Boris Kollár sa stane otcom aj po deviatykrát. Malý Christian Alexander sa narodil exotickej tanečnici Paole Simoes. Boháč si ním splnil dávny sen - mať mulatka.

Čokoládová Slovenka je vo vyjadreniach pre média opatrná, no žije v Bratislave, pozná sa s ľuďmi zo šoubiznisu a občas zavíta aj na celebritnú akciu. Svojho najmladšieho potomka priznal politik až pred parlamentným voľbami.

Bude mať Kollár dieťa aj s Rómkou? Prečítajte si aktuálne vydanie týždenníka PLUS 7 DNÍ.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].