Miro Jaroš si zaspieval duet s Barbarou Haščákovou. Dvojica Cédrick Klimeczek a Janka Kinčoková (na snímke vpravo) ho už stihla sparodovať.

Na duet Haščákovej a Jaroša vznikla paródia. Čo na to dvojica?

Haščáková a Jaroš na posmech. Ich pieseň Nepozerám, sa stala terčom vydarenej paródie.

Videoklip na pieseň Nepozerám, ktorú naspievala Barbara Haščáková a Miro Jaroš, sa stala internetovým hitom tohto leta. O jej kvalitách a interprétoch sa vedú nespútané diskusie, ktoré dokonca vyvrcholili tým, že na ňu existuje už aj paródia. Na svedomí ju má kaderník Cédrick Klimeczek a Miss nepočujúca Slovensko roku 2000 Janka Kinčoková.

Párik sa vo videoklipe, ktoré nazvali Nečum, prezentuje ako Rudo Vároš a Etela Várošová. Zatiaľ čo originál piesne sa odohráva v luxusnom prostredí istého bratislavského hotela, Várošovci sa prezentujú podstatne civilnejšie.

Pozrite si paródiu:

Pobavili sa

Paródie hitov sú celosvetovo veľmi populárne a keďže sa ľudia často až prostredníctvom nich dostanú k ich pôvodným verziam, akceptujú ich aj samotní interpreti. Väčšinou argumentujú tým, že je to pre nich pocta, pretože paródia sa robí výlučne na veľký hit.

Podobne sa vyjadril aj autor piesne Miro Jaroš. „Paródie sa robia väčšinou na úspešné veci, tak to neberiem ako výsmech. Najprv som sa začal smiať, potom som si to pustil ešte raz a bavilo ma, na akých detailoch si dali tvorcovia záležať,“ vyjadril sa.

Paródia s názvom Nečum pobavila aj Barbaru Haščákovú, ktorá ju dokonca prezentovala na svojom fanúšikovskom facebookovskom profile. „Vedela som o tom, už keď sa to pripravovalo a veľmi som sa na to tešila. V Amerike je to veľmi populárne a priznám sa, aj ja to mám rada,“ vyznala sa nám spoza veľkej mláky speváčka.

Pozrite si klip Haščákovej a Jaroša:

Všetkých by vyfackala

„Na Slovensku by som ostala dlhšie, pretože som sa nestihla stretnúť s mnohými mne blízkymi ľuďmi, ale musela som odletieť kvôli pracovným povinnostiam,“ hovorí Haščáková. Kedy sa vo svojej domovine objaví opäť, zatiaľ netuší.

„Na Slovensko nikdy nezanevriem, aj keď na svoj posledný pobyt nemám len príjemné spomienky. Okrem toho, že ma dvakrát okradli bezdomovci, som sa stala terčom niekoľkých útočných mediálnych výstupov. V tomto smere som taká sklamaná a nazlostená, že všetkých, čo o mne rozširujú nepravdy, by som najradšej vyfackala."

"Za to, že som sa nechcela baviť s médiami, o mne rozhlasovali, že mám hviezdne maniere a že spievam falošne. O čom to je? Pre mňa je spievanie rovnako prirodzené ako pre iných dýchanie. A tie maniere mám teda aké? Žiadne nevymenovali. Pripadá mi to ako hon na čarodejnice. Alebo je na Slovensku už toľko zla, že pred ním treba utekať?“ povedala nám nahnevane niekdajšia zlatá slávica.


  • plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní