Beatrica je krásna žena, no podoba s Rochnyakom (vľavo) je naozaj kuriózna.

Nájdi rozdiel: Kandidátkou na Miss Universe je klon Paviela Rochnyaka!

Miss Universe SR 2015 sa môže stať dvojníčka celebritného kaderníka, pred rokmi to bola topmodelka.

Paviel Rochnyak sa tento rok prebojoval do finále Miss Universe SR? Aj to niektorým napadlo pri pohľade na jedno z dievčat, ktoré sa uchádzajú o korunku kráľovnej krásy. Celebritného kaderníka pripomína za jeho plavovlasej éry. Rovnaký je pohľad, úsmev aj výraz tváre.

„Tak to je teda vtipné. Už sa mi stalo hocičo. Jedna fanúšička si ma dala vytetovať na hruď, čo ma šokovalo. Ale toto bude určite náhoda,“ reagoval Paviel, ktorému meno jeho „dvojčaťa“ z Miss nič nehovorí. V modelingových kruhoch však Beatrica Závodníková rozhodne nie je neznámy pojem. Práve naopak.

Čítajte viac:

Paviel Rochnyak sa rozišiel s frajerom, plánovali svadbu

Plastiky popiera

Má len dvadsaťjeden, no za sebou úspechy, o akých sa konkurentkám v súťaži krásy len sníva. Sedem rokov pracovala po celom svete - po dvoch-troch mesiacoch sa vracala domov a zas letela inam. Poznajú ju najmä v Ázii - niekoľko mesiacov strávila v Thajsku, Kórei, Singapure a na Taiwane. Vyše roka žila v Hongkongu a Číne.

Viac sa dočítate v týždenníku Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní