Kraus, Maštalír ani Bárta s Mičkovicovou sa na nedostatok peňazí sťažovať nemôžu.

Najväčší boháči v slovenskom šoubiznise: Týmto ide karta!

Daňové priznania slovenských celebrít prekvapili. Na popredných miestach rebríčka sú herci, ktorých by ste tam nečakali.

Už dávno neplatí otrepané, že umenie sa nerobí pre peniaze. Dokazujú to zárobky úzkej skupiny slovenských hercov a moderátorov. Pre nadštandardné honoráre si väčšina z nich pozakladala vlastné eseročky. Cez ich firmy pretečú ročne milióny eur.

Na čele seriáloví

Na finančnom tróne sedí Tomáš Maštalír. Peniažky mu na účet plynú najmä za účinkovanie v seriáloch, nakrúcanie reklamy, moderovanie a dabing.

Príjem z jeho domovského Slovenského národného divadla vyznieva pri týchto sumách ako „drobné na kávu“. Za minulý rok Tomáš podľa účtovnej uzávierky utŕžil bezmála 240-tisíc eur a vykázal zisk vyše 51-tisíc eur.

Čítajte viac:

Tieto sa topia v miliardách: Rebríček najbohatších žien sveta

V príjmoch mu sekunduje jeho kamarát Alexander Bárta s družkou Heňou Mičkovicovou. Ich spoločnosť vlani zinkasovala 234-tisíc eur, zisk mala 29-tisíc eur.

Koľko zarábajú hviezdy Búrlivého vína? Ktorá herečka berie najviac? Ako si prilepšili Dano Dangl či Andy Kraus, keď presmerovali svoje aktivity od herectva k produkcii? Dočítate sa v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní