Namiesto Monaka Bratislava: Cibulková si kúpila už tretí byt v hlavnom meste

Ľudia

Dominika Cibulková po vlaňajších úspechoch kúpila ďalšiu nehnuteľnosť.

Na turnajoch WTA zarobila už takmer jedenásť miliónov dolárov a v súčasnosti jej patrí siedma priečka vo svetovom tenise. Dominika Cibulková (28) však myslí aj na zadné vrátka. Zarobené peniaze nerozhadzuje ako podaktorí hráči z futbalového tábora, ale šikovne investuje - do kúpy nehnuteľností. „Peniaze sa snažím šetriť, pretože som dosť rozhadzovačná. Ako baba mám určite rada pekné veci,“ priznala už v minulosti.

Cibulková ako Kardashianka: Ktorá vyzerá lepšie?

Dane odvádza doma: Napriek veľkým zárobkom sa Cibulková do jedného z daňových rajov nepresunula.
Dane odvádza doma: Napriek veľkým zárobkom sa Cibulková do jedného z daňových rajov nepresunula.
Emil Vaško

Exotický sused

Cibulková, ktorá sa minulý rok vydala za svojho dlhoročného priateľa Michala Navaru, býva v dvojpodlažnom mezonete v centre hlavného mesta. Fotografie svojho luxusného príbytku s veľkorysými terasami celkom rada vystavuje na obdiv na sociálnych sieťach. Hodnota bytu s rozlohou stosedemdesiat štvorcových metrov bez zariadenia sa mohla vyšplhať na vyše pol milióna eur. Teraz sa tenistka rozhodla „vraziť“ financie do ďalšej nehnuteľnosti a opäť vyberala v hlavnom meste Slovenska.

Adela sa chystá na rodinný život. Už kúpila nové hniezdočko

Nemá tajnosti: Takto relaxuje športovkyňa po náročnom tenisovom kolotoči.
Nemá tajnosti: Takto relaxuje športovkyňa po náročnom tenisovom kolotoči.
Internet

Byt kúpila o ulicu ďalej, v novostavbe susediacej s oázou pokoja, Medickou záhradou. Jej susedom sa stal slovenský futbalový reprezentant Karim Guédé, ktorý aktuálne hrá za Freiburg.

Zoznam najbohatších celebrít: Ktorí známi Slováci si vlani extrémne prilepšili?

Odhaduje sa, že tenistka mohla za novú nehnuteľnosť zaplatiť asi tristotisíc eur. Novostavbu dokončili nedávno, na zvončeku Dominika ešte nemá meno. A keďže momentálne hrá na Rolland Garros, do uzávierky sme sa nedozvedeli, či sa do nového príbytku plánuje presťahovať, alebo ho bude prenajímať. Ako nám však povedala jej mama Katarína, „ona tie peniaze neukradla, zarobila ich poctivo a nechce ich držať v banke, tak je prirodzené, že ich chce investovať“.

Pri Medickej záhrade: Tenistka zainvestovala ďalšie státisíce v Starom Meste.
Pri Medickej záhrade: Tenistka zainvestovala ďalšie státisíce v Starom Meste.
Plus 7 dní

Sny si treba plniť

Dominika Cibulková už pred pár rokmi nadobudla byt v novostavbe v bratislavskom Ružinove. No k srdcu jej očividne prirástlo Staré Mesto. Z terasy na Dunajskej ulici naň má krásny výhľad. „Terasa dodáva bytu čaro. Presne tam nájdem relax, svoj úkryt pred realitou. Zoberiem dobrú knihu a viem tam stráviť aj pol dňa,“ hovorí tenistka. Dominika Cibulková sa zatiaľ nevydala po stopách podaktorých slovenských športovcov a nevybavila si pobyt v Monaku. Neulakomila sa na výhody daňového raja a pekne odvádza peniažky na Slovensku.

V Ružinove: Byt v tejto novostavbe kúpila Dominika pred pár rokmi.
V Ružinove: Byt v tejto novostavbe kúpila Dominika pred pár rokmi.
Plus 7 dní

Kde si postupom času zariadi svoj definitívny domov, je ešte vo hviezdach. „Sny si treba plniť. Možno ako staršia budem inklinovať k vidieckemu domčeku, ale zatiaľ je to takto a ja som veľmi spokojná.“

Čítajte viac