Nebezpečné krvácanie do mozgu: Desivá diagnóza neobchádza ani slovenské osobnosti

Nebezpečné krvácanie do mozgu: Desivá diagnóza neobchádza ani slovenské osobnosti

Tvrdé rany osudu v podobe vážnych zdravotných problémov sa nevyhýbajú ani známym osobnostiam. S hrozivou diagnózou najnovšie leží v nemocnici obľúbený markizácky redaktor Boris Pršo (34).

Boriš Pršo (34)

Markizácky redaktor známy z Telerána, zo zákulisia veľkých šou aj cez rozhovory so svetovými hviezdami Boris Pršo (34) leží od soboty na jednotke intenzívnej starostlivosti v Univerzitnej nemocnici v Bratislave. Podľa našich informácií je v umelom spánku a nikto nevie, čo bude ďalej. Cez víkend z ničoho nič skolaboval počas generálky k Let‘s Dance. Stav – krvácanie do mozgu je vážny a vyvoláva obavu.

Boriš Pršo (34): Preslávil sa rozhovormi so svetovými hviezdami.
Boriš Pršo (34): Preslávil sa rozhovormi so svetovými hviezdami.
Foto: Instagram Boris Pršo

Krvácanie do mozgu môže vzniknúť ako následok úrazu, pri vysokom krvnom tlaku či mozgovej príhode, niekedy môže vzniknúť na základe nádorového ochorenia mozgu. Následky závisia od príčiny aj rozsahu krvácania. Pacient sa môže uzdraviť úplne, ale môže dôjsť aj k najhoršiemu. Pozreli sme sa na to, ktoré slovenské osobnosti postihol podobný trpký osud.

Pokračovanie na ďalšej strane


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní