Otáznik: Mariah a Nick s deťmi. Komu ich súd zverí?

Nechcela sex pred svadbou, tvrdí záletník Cannon o Mariah Carrey

Careyová a Cannon už dnes nevidia žiadnu šancu na záchranu vzťahu. „Sú si cudzí,“ spresnil informovaný zdroj.

Najprv sa objavili reči, že Mariah Careyová a Nick Cannon prežívajú krízu. Po čase to popreli a tvrdili, že sa majú radšej ako kedykoľvek predtým. Speváčka na sociálnej sieti zverejnila fotografiu v negližé s odkazom, že na svojho milého čaká.

Kým dvojica tvrdila, že nejde o premyslený ťah, napokon mali pravdu pochybovači. Okaté uistenie o vášnivej láske bolo prázdne gesto. Slávni manželia sa, hoci majú dve malé deti, rozvádzajú. Moderátor a hudobník tvrdí, že pevný zväzok by rád ukončil práve kvôli dvojčatám Monroe a Moroccanovi.

Psychicky labilná

Najprv sa podľa ich známych Mariah Careyová (44) a Nick Cannon (33) pokúšali o pokojný rozchod, no zrejme sa schyľuje k búrke. Bitka o deti sa už začala. Tí, čo dvojicu poznajú, tvrdia, že popová diva je psychicky labilná a nie je schopná sama sa starať o trojročné deti. Pred pár týždňami Cannon naznačil: „V raji nastal hnev. Už niekoľko mesiacov žijeme oddelene.“

Vyzerá to tak, že po šiestich rokoch manželstva Careyová lásku muža mladšieho o desaťročie stráca. Vinu na rozchode má vraj Nickovo správanie.

Čítajte viac:

Nick Cannon zahýbal Mariah Carey aj s Kim Kardashian. Rozvod je na spadnutie

Podozrieva ho z nevery a alkoholizmu

Ako napísali noviny New York Post, Mariah pochybuje o manželovej vernosti. Najala si detektívnu službu, aby mala vo veci jasno. Jedinou úlohou profesionálnych strážcov malo byť držať iné ženy čo najďalej od voľnomyšlienkarského prostorekého moderátora. Navyše Nick údajne pozeral na dno pohárika podľa speváčky príliš často.

Za úder pod pás zvodná rozmarná diva považovala, keď moderátor talentovej súťaže America’s Got Talent v rozhlasovom vysielaní vyhlásil, že pred manželstvom s Careyovou sa „vyspal s Kim Kardashianovou“. Mariah to brala ako poníženie, z ktorého sa nespamätala. Pohár trpezlivosti pretiekol. Hoci Cannon o pár dní verejne vyhlásil, že si dá pozor na jazyk, vzťah sa začal rúcať.

Prečo podal žiadosť o rozvod

Speváčka nechcela manžela ani vidieť, preto sa odsťahoval do hotela a neskôr k starým rodičom. Informovaný zdroj americkému serveru tmz. com prezradil, že vzťah napokon neukončila nahnevaná speváčka, ale otec jej potomkov. Hudobník si totiž začal robiť vážne starosti o duševný stav Mariah. Tí, čo dvojicu poznajú, necítia rozpaky pri hodnotení, že Careyová má „o koliesko viac“.

Nick vraj ukončil vzťah pre dobro detí, lebo po tom, čo boli po jeho odchode z vily iba s matkou, sa začali správať čudne. Nick sa dokonca zdôveril, že u Monroe a Moroccana zbadal prvé známky psychickej poruchy. Nick s Mariah byť nechce, no deťom túži ostať nablízku. Preto sa snaží nájsť si nový domov neďaleko. Je rozhodnutý dostať ich do výhradnej starostlivosti, aby im, podľa jeho mienenia, „vlastná matka neublížila“.

Situácia sa vyostrila a nikto nevylučuje súperenie o deti vrátane prepierania špinavej bielizne na verejnosti. Skeptici opakujú, že napriek Cannonovým vyhláseniam, že o manželkine financie nestojí, sa nedá vylúčiť ani boj o majetok.

Neprajníci dokonca nevylučujú, že Cannonovi ide o chlapčeka a dievčatko len naoko a v skutočnosti sa prostredníctvom detí rozhodol dostať k miliónom manželky Mariah, aby mu platila za ich výchovu.

Urazená a nešťastná

Reči, že mu išlo aj ide o peniaze slávnej speváčky, Nicka Cannona vždy poburovali. Keď koncom augusta potvrdil, že v manželstve majú problémy a nežijú pod jednou strechou, zopakoval, že z jej imania nikdy nežil a neprestal si na seba zarábať ani po vstupe do zväzku.

Podľa zasvätených Mariah odchodom manžela trpí. Zdroj z jej prostredia vyhlásil: „Je úplne nešťastná. Ide to tak celé mesiace. Veľa to má spoločné aj s Nickovou voľbou kariéry. Vôbec by nemusel pracovať, napriek tomu sa púšťa do každého projektu, ktorý mu ponúknu.“

Čím viac sa diva pokúšala Cannona prehovoriť, aby ostal doma, tým väčšmi od nej utekal do práce. „Jasne mu povedala, že ak sa na to pozrie cez peniaze, vôbec by nemusel toľko pracovať. Jeho to ešte viac nahnevalo a odohnalo od nej preč. Neznáša, keď si ľudia myslia, že žije z jej peňazí,“ pokračuje zdroj.

Rozvádzajúci sa manželia sa nevedia rozhodnúť pre rovnaké miesto na žitie po rozluke, kvôli deťom. Kým ona by sa rada usadila v New Yorku, on by radšej čo najviac času trávil v Los Angeles. „Nick je odhodlaný dosiahnuť svoje, ale Mariah sa detí nevzdá za žiadnu cenu. Bude o ne bojovať. Na nič iné sa nezamerala tak ako na dcéru a syna,“ je presvedčený jej blízky známy.

Odmietnutá na niekoľko spôsobov

Podľa nových správ sa Nick Cannon a Mariah Careyová na skúšku rozišli už v máji, obaja však ostali bývať v New Yorku. Dnes sa už ani nerozprávajú, v ich mene komunikujú advokáti. Tí sa snažia o vyriešenie situácie ohľadom práva na výchovu detí a rozdelenia spoločného majetku.

Čo sa peňazí týka, Careyová vraj bola čoraz zúrivejšia, keď Cannon odmietal žiť z jej peňazí a ostať doma. Vždy, keď prijal ďalšiu pracovnú ponuku, sa takmer prestala ovládať a tvrdila, že odmieta jej prajnosť a tým aj ju. Preto bolo podľa známych len logické zavŕšenie jej majetníckych sklonov, keď Nick Cannon pred všetkými priznal, že nebola jeho jediná, a dokonca spomenul konkrétnu predchodkyňu v jeho náručí, Kim Kardashianovú.

Mariah sa cítila odmietnutá na niekoľko spôsobov a skompromitovaná. Cannon mal však o ich spolužití od počiatku svoje predstavy. Hodnota jeho majetku sa odhaduje na 75 miliónov dolárov. Keď manželia ponúkli v júli spoločné sídlo na predaj, o kríze či rozchode začali hovoriť aj ich priaznivci. Dnes je obrovská vila v Bel Air za desať miliónov dolárov, pripomínajúca zámok, predaná.

Nevyjadrila sa

Mariah Careyová sa k rozpadu vzťahu nevyjadrovala. Keď sa istá reportérka speváčky obklopenej ochrankármi cestou do nahrávacieho štúdia v New Yorku pýtala na manžela Nicka, odbila ju slovami: „Prepáčte, moja milá, nezdá sa vám, že je vonku na takéto reči príliš horúco? Nič nekomentujem, ale ďakujem za otázku.“

Nick Cannon rozchod potvrdil na sociálnej sieti. Mariah a Nick sa zosobášili v roku 2008 na Bahamách, dvojčatá sa narodili v apríli 2011, predtým speváčka potratila. Ich spoločný známy tvrdí: „Bude to špinavá rozvodová vojna.“

Za nezdar manželstva vraj takisto môže, že sa stretli dva silné charaktery, pričom je známe, že Careyová nič iné ako výhradný súhlas so všetkým, čo robí a čo si praje, neznesie.

Zoznam mileniek

S odstupom času Cannonovo pošmyknutie pri rozhlasovom rozhovore podaktorí hodnotia ako prejav jeho nezávislosti. Na otázku moderátora, s ktorými piatimi hviezdami sa ocitol v posteli, sa zasmial, potom uviedol zoznam - Mariah Careyová, Christina Milianiová, Nicole Scherzingerová, Selita Ebanksová a Kim Kardashianová.

Kim je považovaná za úhlavnú nepriateľku Careyovej. Bol to začiatok konca. Hoci po incidente manželke sľúbil, že už bude držať jazyk za zubami, pritvrdil. Opäť sa v rozhlasovom rozhovore posťažoval, že Mariah s ním odmietala mať sex pred svadbou. Prezradenie intímneho tajomstva dostalo Careyovú na kolená a vraj vtedy sa rozhodla, že s otcom svojich detí skoncuje.

Už predtým sa sťažovala, že sa cíti zanedbávaná, lebo „Nick stále pracuje“. Ten na jej ponosy reagoval protiútokom, že by mohla byť rada, keď muž pre rodinu zarába peniaze. Jedno stroskotané manželstvo už za sebou speváčka má. Od roku 1993 do roku 1997, keď bola vydatá za hudobného bosa Tommyho Mottolu, žila v zlatej klietke.

Peniaze podľa toho, čo nepovie?

Careyová a Cannon už dnes nevidia žiadnu šancu na záchranu vzťahu. „Sú si cudzí,“ spresnil informovaný zdroj. Snažia sa rozdeliť majetok, pričom speváčke sa rozvod stále nepozdáva. „Asi by Nicka teraz najradšej zastrelila,“ hovorí jej kamarátka. „Obáva sa, ako to s jej peniazmi a deťmi dopadne,“ dodala.

Hodnota speváčkinho majetku sa odhaduje na 515 miliónov dolárov. „Pôjde o to, čo všetko ešte Nick povie, presnejšie nepovie. Ak si Mariah uvedomí, čo je v hre, pristúpi na majetkové vyrovnanie a bude sa chcieť dohodnúť aj ohľadom výchovy detí,“ prorokuje Cannonov známy. Tají speváčka niečo, o čom jej muž vie?

V každom prípade, o nervovom zrútení a liečení na klinike sa v súvislosti s Careyovou hovorilo, hoci ona to popiera. Nevedno síce, čo rozvod prinesie, jedno je však isté - s párom snov je koniec. Ani každoročné okázalé obnovovanie sobáša nepomohlo.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní