Miley Cyrus i Taylor Swift (vpravo) sa tešia popularite aj na sociálnych sieťach.

Nemajú ani 30 a zarobili milióny. Hviezdam pomáhajú i sociálne siete

Sociálne siete poskytujú populárnym osobám možnosti, o akých sa ich predchodcom mohlo iba snívať. Aj vďaka nim pribúdajú hviezdam na konto stámilióny.

Nemajú veľa rokov, no milióny na konte im nechýbajú. Takisto ich spája vyhliadka naskočiť o pár rokov na vlak miliardárov. Hviezdy dneška nestrácajú čas a snažia sa presadiť talentom, provokovaním, štýlom. Na vrchole záujmu publika ich je niekoľko. Kto má v šoubiznise úspech, zarába milióny.

Taylor Swiftová

Speváčka Taylor Swiftová je úspešná a bohatá. Taká bohatá, že v tridsiatke zrejme bude miliardárkou. Má 25 rokov a podľa časopisu Forbes majetok vo výške dvesto miliónov dolárov. Napriek miliónom sa na sociálnej sieti prezentuje ako obyčajná žena, ktorá rada varí a pečie.

Aby nikoho nenechala na pochybách, zverejnila záber s obviazaným ľavým palcom na ruke, na ktorom má napísané číslo 13.

K nemu pripísala: „Žiadna náplasť nezahojí zranenia, ktoré si urobíte kuchynským nožom.“

Pred pár týždňami zverejnila iný záber z kuchyne - s partnerom, muzikantom Calvinom Harrisom, a s kamarátkou, modelkou Karlie Klossovou, ako je im spolu v kuchyni veselo. Povráva sa, že Swiftová s Harrisom sa rozchádzajú, on však tieto reči poprel, vraj je to „hlúposť“.

Čítajte viac:

Taylor Swift a Calvin Harris: Je to láska alebo divadlo?

Justin Bieber

Ďalším potenciálnym miliardárom je podľa časopisu Forbes 21-ročný spevák Justin Bieber. Aj on má na konte dvesto miliónov dolárov, v porovnaní s vlaňajškom si však pohoršil, v roku 2014 bol na čele rebríčka najlepšie zarábajúcich hviezd do tridsať rokov práve on.

V Bieberovom prípade sa so záujmom neskloňuje len jeho finančný úspech, ale aj vzťah s 23-ročnou speváčkou Selenou Gomezovou. Už dva roky sú rozídení, no reči o obnovení vzťahu neustávajú. Teraz sa skutočne spojili - v piesni o láske. Ako informoval Hollywood Life, zverejnili spoločnú pieseň Strong vo vysielaní OVO Sound Radia.

Priaznivci pookriali a veria, že Justin a Selena sa dajú opäť dohromady. V piesni spievajú o svojom stroskotanom vzťahu, čo podľa ich prívržencov naznačuje, že sú odhodlaní jeden druhému odpustiť. Podľa pragmatikov ide o pokus pritiahnuť pozornosť na to, čo nové práve obaja robia.

Modelka Jade

Justin Bieber sa najnovšie posťažoval, ako sa ho dotkli zábery z jeho dovolenky na ostrove Bora Bora, na ktorých bol nahý, zverejnili ich noviny New York Daily News.

Uistil, že s nahotou problém nemá a svoje dobre formované telo prezentuje s radosťou, no zábery ho zranili. V rozhovore pre server Acces Hollywood priznal: „Najprv som si pomyslel, ako to mohol niekto urobiť. Cítil som sa zranený, najmä keď som bol tak ďaleko od domova.“

Na dovolenke na tichomorskom ostrove bol s modelkou Jade Pierceovou. Minimálne profesionálne mu však snímky neublížili, skôr naopak. Jeho pieseň What Do You Mean? v septembri bola na prvom mieste americkej hitparády.

K prvej priečke Justin poznamenal: „Myslím, že som najmladší umelec, ktorému sa to podarilo, byť tam jednotka, to je fantastické!“ Verí, že jeho nový album Purpose, objaviť by sa mal v novembri, bude rovnako úspešný.

Čítajte viac:

Peroxidový Bieber našiel Boha aj novú frajerku. Chce sekať dobrotu

Cara je tá pravá?

Kým bol Justin s modelkou Jade Pierceovou, v súvislosti so Selenou Gomezovou sa skloňovalo meno Cara Delevingne. Dve slávne mladé ženy, speváčka a modelka, podľa rečí prežili spolu románik.

Reakcia Seleny Gomezovej: „Tie reči som mala tak rada. Celkom úprimne, Cara je predsa neuveriteľná, otvorená, a tým aj pre mňa otvára niečo nové. Myslím si, že aspoň raz to môže urobiť každý, je úplne jedno, kto to je a aký je,“ vyjadrila sa pre portál Pridesource.

Ubezpečila však, že teraz sa sústredí na kariéru, nie na súkromný vzťah. Po dlhšej prestávke sa Selena Gomezová hlási o slovo novým albumom Revival, v roku 2016 plánuje veľké americké turné. V zárobkoch na Justina Biebera ani zďaleka nemá.

Miley Cyrusová

V prvej trojke nechýba škandalózna a mimoriadne úspešná 22-ročná speváčka Miley Cyrusová. Napriek provokáciám na hranici vkusu patrí k najpopulárnejším umelcom. Forbes odhadol jej majetok na 165 miliónov dolárov. Cyrusovej sa aj výstrednosťou darí posilňovať imidž a záujem o to, čo robí.

Najnovšie na sociálnu sieť pridala svoju fotografiu s vodnou fajkou. Nie je žiadne tajomstvo, že Miley marihuanu neodmieta, práve naopak. Sociálnu sieť využíva, aby so svojou „zábavou“ oboznámila všetkých, ktorí o to majú záujem. Podľa jej známych to však nie je iba póza na zvýšenie popularity. Začínajú mať o ňu strach, aby to s omamnými látkami nepreháňala.

Pred pár dňami sa jej dôverník v časopise National Enquirer vyjadril, že jeho strach je opodstatnený - Miley si totiž vraj nedá len marihuanu, nevie odolať ani iným drogám. „Mám strach, aby sa jedného dňa nepredávkovala nejakou dobrodružnou, napínavou substanciou,“ spresnil obavu o jej život.

Čítajte viac:

Speváčky či šľapky? Rihanna a Miley Cyrus páchajú na ženách škody

Donaha!

Miley sa zrejme o svoje zdravie ani život neobáva a veselo sa snaží priťahovať pozornosť. Šokovaním. To, že takmer v Evinom rúchu sa prezentuje na sociálnych sieťach, na koncertoch a všade, kde sa dá očakávať záujem, novinka nie je. Najnovšie vyhlásila, že plánuje nudistický koncert od a po zet, kde by nebola nahá iba ona, ale aj publikum.

Zrejme jej nedávne vyhlásenie, že sa cíti „pansexuálna“, ani muž, ani žena, ani niekto iný, nestačilo. Koncert, kde by boli všetci nahí, by mal byť podľa nej megaudalosť v rámci jej turné Miley Cyrus & Her Dead Petz.

A vraj ani na pódiu nebude nahá sama, podporu jej sľúbila skupina The Flaming Lips. Päťdesiatštyriročný spevák kapely Wayne Coyne vyhlásil, že na koncert plný naháčov sa teší.

Čítajte viac:

Každý muž potrebuje ženu, mudruje Miley Cyrus. Sama nevie, čo je

Chlapčenská skupina

One Direction sú najúspešnejšou chlapčenskou skupinou všetkých čias a zároveň najbohatšou skupinou hudobnej histórie na Britských ostrovoch.

Podľa rebríčka The Sunday Times 2015 majú jej členovia vo veku od 21 do 23 rokov spolu na konte 155 miliónov dolárov. V čase zverejnenia rebríčka sa objavili reči, že líder skupiny Harry Styles ukradol nápad piesne Perfect speváčke Taylor Swiftovej, s ktorou v minulosti chodil. Vraj sa totiž na jej tvorbu, najmä na pieseň Style, značne podobá.

Styles a Swiftová boli koncom roka 2012 oficiálny pár 65 dní. Práve teraz na verejnosť prenikla informácia, že pred dvomi rokmi mal Harry románik s modelkou Nicole Scherzingerovou, keď sa rozišla s pilotom F1 Lewisom Hamiltonom. Harry mal vtedy devätnásť, Nicole tridsaťpäť rokov.

Adele sa vracia

Medzi hviezdy mladšie ako tridsať rokov s perspektívou stať sa miliardárom patrí aj 27-ročná speváčka Adele. Hoci od roku 2011, vtedy vyšiel album 21, nevydala žiadny nový, len vlani zarobila päť miliónov dolárov. A to nebola ani na turné.

Práve v týchto dňoch sa v televízii objavil polminútový záznam s jej hlasom - predpokladá sa, že je to úryvok z novej piesne a speváčka sa vracia do svetla reflektorov. Už v auguste sa objavila správa, že v novembri vydá ďalší album, oficiálne potvrdenie zatiaľ neprišlo.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].