Nepekný pohľad na pribratú Sklovskú: Vieme, prečo chcela ísť pod nôž!

Speváčka Sisa Lelkes Sklovska pribrala vyše dvadsať kíl, ktoré nešli dole. Bola už zúfalá.

Herečka a speváčka mala pred časom hlavu v smútku. Pripravovala sa na novú úlohu a na javisku chcela zažiariť. V krásnych kostýmoch sa však plnšia Sisa necítila dobre. Tukové vankúšiky sa na ňu nalepili po vážnej operácii bedrového kĺbu, ktorý jej menili pred rokom vo Viedni.

Počas rekonvalescencie mala obmedzený pohyb a brala veľké dávky liekov, ktoré sa prejavili na jej postave. „Po operácii kĺbu som vinou liekov pribrala. Brala som kortikoidy a musela som si pichať injekcie, čo ma veľmi zavodňovalo. Vlastne som sa nemohla ani veľmi hýbať. Stále som priberala a pritom som vôbec nejedla. A nechcelo to ísť dole,“ povedala nám Sklovska.

Chcela ísť pod nôž

Speváčka priznala, že bola zo seba nešťastná, necítila sa dobre a chcela pristúpiť k najradikálnejšiemu riešeniu. „Prišla som na jednu súkromnú kliniku, nech mi spravia liposukciu, že to takto ďalej nejde. Pani doktorka ma tam prehovorila, aby sme skúsili ešte posledné riešenie. A keď nezaberie, môžeme ísť na to. Dali ma do takej kombinézy na lymfodrenáž. Po štyroch kúrach som mala dole osemnásť kíl. Tak veľmi som bola zavodnená,“ vysvetľuje.

Potom zhodila ešte dva kilogramy a dnes má späť svoju štíhlu postavu. „Problém však nastal teraz, keď mám po roku plnú skriňu nových veľkých vecí. Nakúpila som si oblečenie, aby som mala v čom chodiť. A teraz to musím dať zužovať,“ ponosuje sa schudnutá Sisa.

Nedoprajú jej

Manžel Juraj Lelkes ju počas jej „tučného“ obdobia podržal. Ani raz nepočula z jeho úst kritické slovo. Teraz, po úspešnej premiére muzikálu Madame Pompadour, sa Sklovska pobalila a odcestovala za ním. V Bukurešti, kde jej muž pracovne pôsobí, sa chcela „zresetovať“.

„Idem tam šalieť a blázniť sa na diskotéky, musím si oddýchnuť,“ smeje sa. S markízou, ktorú v novom muzikáli stvárňuje, má vraj veľa spoločného. „Hráme tému, ktorá je mi veľmi blízka. Zažívam ju na vlastnej koži. Závisť, nenávisť a intrigy. My sme premostili jej dobu do súčasnosti. Manželský trojuholník, ktorý sa tam odohráva, funguje stále. Aj intrigy tu budú. Je to večná téma,“ zhodnotila Sklovska.

Zároveň dodala, že medzi milenkami osemnásteho storočia a súčasnosti je podľa nej markantný rozdiel. Zatiaľ čo tie v minulých storočiach mali svoju úroveň, dnešné dokážu iba podliezať latku.


VIDEO Plus 7 Dní