Tom sa vraj niekoľkokrát stretol s Mirandou (vľavo) i s Lindsay.

Nerozhodný Cruise? Randí s Mirandou Kerr aj s rebelkou Lindsay Lohan

Tom Cruise sa stretáva s Mirandou Kerr, ale údajne aj s Lindsay Lohan. Odoláva snahám scientológov, ktorí by mu za partnerku najradšej našli oddanú zástankyňu ich cirkvi.

Tom Cruise je po rozvode s Katie Holmesovou oficiálne sám. Scientologická cirkev by bola najradšej, keby sa po jeho boku objavila členka sekty, no zdá sa, že hollywoodska hviezda má iný názor.

Napokon, manželstvo s Katie Holmesovou, matkou jeho dcéry Suri, vraj stroskotalo najmä pre jeho oddanosť scientológom. Po rozpade vzťahu sa začalo hovoriť, že dlhoročný propagátor scientologických myšlienok sa usiluje zbaviť závislosti a pokúsiť sa o šťastné manželstvo bez dohľadu scientológov.

Nepriznaný vzťah

Tom Cruise patrí k hollywoodskym hviezdam prvej triedy a zároveň, aspoň navonok, ostáva jedným z najznámejších prívržencov spornej scientologickej cirkvi v USA, ktorá nie je v každej krajine vítaná a mnohí ju pre nekompromisné pravidlá členstva a finančné dary považujú za sektu. Cruisova snaha o spokojný rodinný život je známa dlho, v súkromí sa mu však nedarí.

Nevyšlo mu manželstvo s herečkou Mimi Rogersovou, scientologičkou - práve tá ho k cirkvi priviedla. Stroskotal jeho vzťah s hereckou kolegyňou Nicole Kidmanovou aj s Katie Holmesovou. Teraz herec odoláva snahám scientológov, ktorí by mu za partnerku najradšej našli oddanú zástankyňu ich cirkvi.

Správa, že Cruise sa už vyše roka tajne stretáva s modelkou Mirandou Kerrovou, expartnerkou herca Orlanda Blooma, prišla ako blesk z jasného neba. Ak je to tak, Cruise sa rozhodol vyskúšať nepriznaný vzťah.

Už rok spolu

Päťdesiatdvaročný Cruise je vraj do 31-ročnej Kerrovej úplne zbláznený. Podľa austrálskeho časopisu New Idea, ktorý sa odvolal na zdroj z prostredia niekdajšej modelky bielizne Victoria’s Secret, nejde o žiadne náhle vzplanutie.

„Od novembra minulého roka, keď sa zoznámili na slávnostnej večeri v Londýne, Tomovi nejde Miranda z hlavy von,“ naznačil človek z okolia hollywoodskej hviezdy. Ona vraj jeho city opätuje. „Stále si telefonujú a stretnú sa vždy, keď je Miranda v Londýne,“ pokračoval zdroj.

Cruisovi Kerrová pripomína bývalú manželku Nicole Kidmanovú, ktorá je takisto Austrálčanka. „Z Mirandinho prízvuku je tiež celý bez seba,“ usmieva sa známy dvojice.

Tom, ktorý v Londýne práve nakrúca piate pokračovanie akčného príbehu Mission Impossible, je od rozvodu s 35-ročnou Katie Holmesovou sám. Podobne je na tom aj Kerrová, ktorá po rozchode s 37-ročným hollywoodskym hercom Orlandom Bloomom ostala sama. Klebetilo sa síce o jej romániku s austrálskym miliardárom Jamesom Packerom, no ostalo len pri dohadoch.

Na odporúčanie scientológov

V súvislosti s Cruisom sa objavila ešte prekvapivejšia správa tesne pred odhalením vzťahu s Kerrovou. Prisudzoval sa mu románik s 28-ročnou škandalóznou herečkou Lindsay Lohanovou. So správou, že Cruise a Lohanová by mohli mať aj iný vzťah ako kolegiálny, prišli britské aj americké noviny.

Podľa nich žije Lohanová v britskej metropole, kde účinkuje v divadelnej hre Speed the Plow, a podobne ako Cruise sa snaží nájsť si partnera na spoločný život.

Americký časopis Vanity Fair dokonca vyrukoval s pozoruhodnou informáciou, že práve Lindsay, ktorá mala problémy s alkoholom a drogami, je kleptomanka a bisexuálka, sa ocitla na scientologickom zozname vhodných partneriek pre Toma Cruisa na prvom mieste.

Americký OK! Magazine tvrdí, že Cruise a Lohanová sa tajne stretli, herečka prostredníctvom svojho zástupcu správu poprela. To len posilnilo špekulácie, že majú čo skrývať a stanovisko hovorcu je krycí manéver.

Britské noviny Daily Mail vzápätí napísali, že Lohanová, skúšaná škandálmi, „hľadá vo vzťahu so starším, skúseným mužom istotu“. Neprajníci tak či tak krútia hlavou, že by sa práve Lindsay, ktorá príliš často podlieha závislostiam, potrebovala oprieť o silné Tomove plecia.

Robí si, čo chce

Je známe, že Lindsay si robí, čo chce, a má na to aj prostriedky. Netají, že na nákupy minie aj stotisíc dolárov za deň. Občas za nákup nezaplatí, pre krádež prsteňa a značkových šiat sa ocitla na súde. V posteli vystriedala množstvo mužov aj žien. Drobná, 156 centimetrov vysoká žena, schudla za krátky čas štrnásť kilogramov, povrávalo sa, že za to mohli drogy.

Jej organizmus po koktaile omamných látok a liekov skolaboval. Bývalá vzorná študentka, ktorá sa dostala na šikmú plochu, si vraj od začiatku uvedomuje, že jej zlyhania ničia kariéru, pomoc hľadá u Anonymných alkoholikov a na klinike.

Problematická

Do vzorca snahy o bezchybný život by slávny manžel, o ktorého sa dá oprieť, zapadol. Lohanovej sa však stále nedarí zvládnuť samu seba. Nedávno britské noviny Sun tvrdili, že po tom, čo si v známom obchodnom dome Selfridges vzala do prezliekacej kabínky pár kúskov oblečenia, vybehla z nej nahá a začala pobehovať po obchode so zdesenými predavačmi v pätách.

Či by práve takúto ženu zvládol zásadový Tom Cruise, ťažko povedať. Jasné je, že Tom sa chce vzdať minulosti. A to robí, na rozdiel od hry na skrývačku so ženami, otvorene. Už pár dní je na predaj jeho prepychová vila v Colorade v lyžiarskej oblasti Telluride. Cruise, ktorý patrí k najlepšie plateným hercom fabriky na sny, ju nepredáva pre nedostatok financií.

Sídlo v idylickej oblasti vlastní už roky a verí, že s jeho predajom odíde aj bolestná minulosť. Vila z roku 1994 stojí na pozemku s rozlohou 120 hektárov, hlavný dom je na pozemku tisíc štvorcových metrov. Nájdete tam i hosťovský dom, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, klzisko, privátny les. Vila je z prírodných materiálov - z kameňa a dreva. Má sedem spální a deväť kúpeľní.

Nebojí sa mimozemšťanov?

Ak máte štyridsaťsedem miliónov eur navyše, môže byť vaša. A možno získate niečo navyše. Hovorí sa, že Tom Cruise dal na pozemku vybudovať podzemný bunker, kam plánoval utiecť v prípade útoku mimozemšťanov so svojou vtedajšou manželkou Katie Holmesovou a s dcérou Suri.

Teraz to vyzerá tak, že sa so ženami, Mirandou Kerrovou či Lindsay Lohanovou, skrýva pred verejnosťou a mimozemšťanov sa už nebojí. Podľa hercových dôverníkov prichádza čas predstaviť novú ženu verejnosti.

Či to bude modelka Miranda Kerrová, ktorá po rozchode s Orlandom Bloomom naňho nepovedala jediné zlé slovo - vraj ich rozdelila Orlandova láska k alkoholu -, alebo škandalózna herečka Lindsay Lohanová, ukáže čas.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní