Nerozmýšľa? Patrícia Vitteková vystavuje svoje dve malé dcéry všade, kde môže

Sociálne siete majú svoje skryté nástrahy. Otázne je, či ich odhadla celebritná matka Patrícia Vitteková (36). Svoje dve dcéry necháva fotiť už od raného detstva, predvádzať na mólach a vystupovať v reklame. Ešte nevedeli ani chodiť a už ich dala zvečniť do časopisu. A tým sa to všetko len začalo. 

Dcéram založila účty na sociálnych sieťach, kde malé slečny prezentujú svoje zábery. Mnohé z nich zverejňuje aj samotná Patrícia. Niektoré považuje za nevhodné aj odborník. Fotografiami dcér s vyzývavými pózami a s mejkapom na tvári hádže prominentka udičku rôznym narušeným individuám.

Prvý book ako dvojročná

Malé energické brunetky Sofia Zara (11) a Cynthia Lara (9) robia rodičom veľkú radosť. Aktívne športujú a s tanečným klubom, kde účinkujú, už pozbierali mnoho ocenení. Pohybové nadanie z otcovej strany sa nedá poprieť a športové gény sa u nich prejavili už v ranom detstve.

Aké talenty má Patrícia doma, rada ukáže svojim fanúšikom. Dcéry dala nafotiť profesionálnemu fotografovi, Sofia mala svoj prvý book už ako dvojročná(!). Patricii to vraj poradila Sofiina krstná mama, lebo dievčatko bolo také pekné, že by bola škoda, nevyužiť to napríklad v reklame.

S mejkapom

Deväťročná Cynthia Lara bude mať šoubiznisové gény po mame. Rada sa predvádza, fotí a tancuje, rovnako dobre to kedysi na pódiu vedela roztočiť Patrícia, ktorá sa istý čas pokúšala presadiť ako speváčka Patricia Paris.

Malá Thia už vie, čo je mejkap, a na rozdiel od iných rovesníčok má s rúžom a špirálou pomerne blízky vzťah. Na väčšine fotografií je ešte neplnoletá Thia nalíčená tak, že ani mnohé tridsiatničky by sa na to neodvážili. Okrem silne narúžovaných pier je dievčatko na mnohých fotkách nevinne odhalené a pózy s hlbokými dievčenskými očami sú ako vystrihnuté z Nabokovovho románu Lolita.

Videá na fanúšikovskej stránke si tiež môžu niektorí vyložiť po svojom. Krátke šortky, nahé stehná a našpúlené pery malej Cynthie nepovažuje odborníčka za najvhodnejší obsah profilu malej slečny.

Aké ďalšie fotografie svojich dcér uverejnila Patrícia Vitteková a čo si o tom myslí psychológ sa dočítate už v stredu, v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní