Stále veselý: Aj keď si v Mali založil rodinu Slovenska sa nevie vzdať.

Neuveríte, kde a s kým trávi leto Ibrahim Maiga!

„Čierny bača“ sa vybral k svojim priateľom a u slovenského športovca si v bazéne vychutnával slnečné lúče. So svojou dcérou sa však nefotil

Preslávil sa jedným hitom a účinkovaním vo filme Fontána pre Zuzanu 2 a 3. A niektorí si spomenú, že sa snažil preraziť aj na politickej scéne. Ibrahim Maiga (54) kandidoval do Európskeho parlamentu vo voľbách v roku 2009 za Stranu demokratickej ľavice.

Žiadna Slovenka

Neskôr čeril vody šoubiznisu už len správami o vzťahoch s mladými priateľkami a drobnými životnými excesmi. Pred troma rokmi sa naoko usadil a s neplnoletou Innou z rodného Mali splodil dcéru Fatim. Hoci na Slovensku prežil niekoľko vážnych vzťahov, napokon predsa len dal prednosť krajanke. „Písala mi vtedy, že ju chcú vydať, a prosila, aby som tomu zabránil. Ona totiž milovala len mňa. Všetko som teda nechal tak, rýchlo som si kúpil letenku a odišiel to riešiť,“ vyhlásil.

Vekový rozdiel ho nikdy netrápil

„A čo som si mal nájsť nejakú babičku? Už mám vek a keď, nedajbože, predčasne odídem z tohto sveta, musí tu byť niekto, kto sa o Fatim postará a bude jej oporou,“ vysvetlil. Z mladých krások si vraj mohol vždy vyberať:„Ja neviem, čo tie dievčatá na mne vidia. Mladé na mňa leteli na Slovensku a v Mali je to ešte horšie. Keď sú tie dievčatá pokope, dokonca na seba žiarlia. Všetky krásky majú oči len pre mňa,“ hrdil sa. Zdá sa, ale že hrdý otec trávi dovolenkové obdobie po svojom. Ostal na Slovensku a v bazéne šantil s dieťaťom tenistu Dominika Hrbatého. A dcéra Fatim s jeho mladou priateľkou sa zjavne venujú svojmu životu v africkom Mali.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní