Kým Patrasová v Prahe zúrila, Slováček relaxoval na Slovensku s 32-ročnou Luciou (vpravo).

Neverník Slováček bez hanby: Mladú milenku ukázal slovenskej smotánke

Ženatý Felix Slováček už predstavil svoju novú milenku aj priateľom na Slovensku, víkend strávili v našich kúpeľoch.

K blížiacej sa šesťdesiatke nadelil Felix Slováček svojej manželke Dáde Patrasovej nevšedný darček. Dozvedela sa konečne, čo ich spoloční priatelia a známi tušili dlhšie - o manželových záletoch. Sedemdesiatdvaročného saxofonistu totiž na ulici pristihli, ako sa vedie za ruku s jej mladšou verziou.

Aby toho nebolo málo, s novou milenkou Luciou sa už pochválil aj na Slovensku. Kým Patrasová v Prahe zúrila, Slováček sa s tridsaťdvaročnou čiernovláskou presunul do našich kúpeľov, kde spolu strávili záver predminulého týždňa. Slovenskí prominenti, ktorí do Brusna dorazili tiež, nevenovali nevšednému páriku pozornosť. Ako keby išlo o bežný jav.

Čítajte viac:

Dáda Patrasová v koncoch! Slováčkova milenka je bližšie, ako je slušné

Žiadna sivá myška

Felix Slováček sa so svojou milenkou mladšou o štyridsať rokov ubytoval v najväčšom z tamojších hotelov a v lobby bare strávili celý sobotný večer.

V nedeľu zobral muzikant Luciu Gelemovú na oslavu narodenín svojho kamaráta a bez problémov ju všetkým predstavoval. Pekná brunetka po Slováčkovom boku nepôsobila utiahnuto. Suverénne chodila s kľúčmi od jeho Mercedesu a v priebehu dňa si minimálne raz prezliekla šaty.

Dvojica si oslavu užívala s pohárikom v ruke v spoločnosti Jozefa Golonku a jeho manželky Božky. Na párty ich spoločného priateľa však nechýbali ani ďalšie celebrity - herec a zabávač Štefan Skrúcaný, speváčka Marcella Molnárová, klavirista Richard Rikkon, moderátorka Karin Majtánová či chirurg Viliam Fischer s pošramotenou povesťou.

Prítomnosť podarenej dvojice, ktorú predchádzajúce dni vo veľkom rozoberal český bulvár, nikoho nevyviedla z rovnováhy. „Nikto to tam neriešil ani sa nepýtal na Dádu,“ povedal pre Plus 7 DNÍ jeden z hostí.

Oveľa viac o ďalších milenkách i o 7-stranovom pikantnom milostnom liste, ktorý našla Slováčkova manželka, sa dočítate v aktuálnom vydaní Plus 7 DNÍ!


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní