V tejto bytovke by mala bývať Kollárova dávna láska z Košíc Ivana Barnová. Je jediná, ktorej tvár verejnosť nepozná.

Nežijem ako zlatokopka, tvrdí jedna z mamičiek Borisa Kollára

Boris Kollár chce vo svojom novom dome bývať sám, k deťom to však nebude mať ďaleko.

Stále nové a nové dievčatá chtivé pohodlného života, ktoré sa striedajú pri Borisovi Kollárovi, sa začínajú zlievať. Mať prehľad je náročné. Mnohí by sa však stavili, že medializované dievčatá sú len zlomkom z tých, ktoré podnikateľ naozaj berie na luxusné večere.

V každom prípade, takmer všetky ženy, ktoré si zvolil za matky svojich detí, sú verejnosti známe. Azda jediná, ktorej tvár nepoznáme, je matka jeho jedenásťročnej dcéry Natálie Ivana Barnová. Tmavovláska bola kedysi vraj náhradníčkou v súťaži krásy a teraz žije v ústraní, v bytovke na východe Slovenska. Tvrdí, že svoj život za žiadnu cenu zverejňovať nemieni.

Oddaná?

Ivana síce patrí do Kollárovho háremu, ale podnikateľ ju v spoločnosti nikdy nepredvádzal. Ako jediná z jeho žien býva ďaleko od hlavného mesta, v Košiciach. Podarilo sa nám s ňou spojiť. V úvode bola Košičanka zhovorčivá a váhala, či po toľkých rokoch prehovorí.

„Nečítam veľmi, čo sa deje vo svete celebrít a zlatokopiek. Vediem troška iný život. Chcete mať o ňom ďalšiu rubriku? Ľudia veria aj tak tomu, čomu chcú veriť. Je jedno, čo sa napíše. Tým bohatým je to jedno a tí chudobní z toho nezískajú aj tak nič,“ skonštatovala Barnová.

Celý článok čítajte v týždenníku PLUS 7 DNÍ alebo > > na tomto linku ako súčasť platenej služby PIANO.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní