Na realitnom portáli donedávna svietil inzerát na predaj domu, kde bývajú Norini blízki.

Nora Mojsejová a jej sestra Erika sa spoločne zbavujú majetkov

Keď sa niekdajšia hviezda reality šou Nora Mojsejová vrátila z vyšetrovacej väzby, u seba doma ju prichýlila sestra Erika.

Rozpredávajú všetko, čo sa dá. Mojsejová v malom, jej sestra vo veľkom. Zatiaľ čo Nora už nepotrebuje štýlový nábytok z čias najväčšej slávy, Erika predáva rovno rodinný dom.

Ponuka svietila donedávna na realitnom portáli, no kupujúcich zrejme odrádza premrštená cena. Mojsejovej sestra za vilu pýta 352-tisíc eur, pôvodné finančné očakávania boli údajne ešte vyššie.

Čítajte viac:

Čo robia v starej chalupe pri Nitre Mojsejovej luxusné kožuchy?

Nemotorný podpaľač

Dom v tichej lokalite sa zviditeľnil príchodom slávnej Nory, ktorá tu po prepustení z vyšetrovacej väzby dlhší čas bývala. No čo čert nechcel, po tom, ako sa odsťahovala do podnájmu v centre Košíc, začalo sa „vzrúšo“. Vilu sa niekto pokúsil v máji podpáliť.

Pod rúškom noci hodil neznámy páchateľ pred vchodové dvere zápalné fľaše. Na veľké sklamanie všetkých zainteresovaných vyšetrovateľ vec označil iba za priestupok. Dôvodom bolo, že majiteľ poistil dom veľmi krátko pred „možným požiarom“.

Nehovoriac o tom, že podpaľač hodil fľaše tak „nemotorne“, že by sa od nich nechytilo nič, tobôž dom. „Povedali, že benzín nehorí. Keby ste sa náhodou chceli poliať a zhorieť ako Palach, nerobte to benzínom, lebo ten nehorí,“ tvrdí celebritná podnikateľka.

Čítajte viac:

Mojsejovej policajt: Pomáhal Nore vyšetrovateľ z košickej kriminálky?

Situácia sa opakovala v auguste, keď niekto na rovnaké miesto hodil výbušninu. Nora ihneď pribehla a informovala médiá. Nechýbal ani verný priateľ Diego, aby jej bol oporou. Rodina si obstarala nový kamerový systém a bublina spľasla ako mnoho iných.

Je známe, že Nora na svoju sestru nedá dopustiť. Vždy sa starala o to, ako sa má, pomáhala jej. A naopak, Erika jej poskytla útočisko v dome, kde žije spolu s manželom Markom, so synom a s rodičmi. Vtedy sa tam tiesnili šiesti.

„Ak nepočítate škriekajúce pávy, sovy a psy, tak áno. Toľkí tam bývali,“ dozvedáme sa od jedného zo susedov. Rodina sa však rozhodla pätnásťročný dom predať.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ


VIDEO Plus 7 Dní