Nová Ďurianka? Viktor Vincze zbalil Adelu Banášovú po náročnom období sexidola

Spravodajca Viktor Vincze zbalil Adelu Banášovú po náročnom období sexidola, dodnes ho pikantnými ponukami bombardujú ženy od dvanásť do štyridsaťdeväť rokov.

Na najpopulárnejšiu slovenskú moderátorku si trúfol možno aj preto, že mohol mať každú, na ktorú ukázal prstom. Málokto totiž vie, že za posledné mesiace sa okolo markizáckeho reportéra a moderátora Viktora Vinczeho (25) strhlo úsmevné šialenstvo.

Senzácia tohto šoubiznisového roka: To, že sa Adela Banášová a Viktor Vincze dajú dokopy, naozaj nikto nečakal.
Senzácia tohto šoubiznisového roka: To, že sa Adela Banášová a Viktor Vincze dajú dokopy, naozaj nikto nečakal.
Foto: VLADO BENKO JR.

Foto: Vlado Benko jr.

Odhalená hruď v šou Tvoja tvár znie povedome urobila na jar svoje a odvtedy jeho facebookovú stránku zapĺňali odkazmi tínedžerky, ale aj zrelé ženy rôznych vekových kategórií. „Je to pre mňa zvláštna situácia, lebo nikdy predtým som to nezažil. Začalo sa to v jemnej poloúsmevnej rovine, keď mi začali vypisovať baby od dvanásť po štyridsaťdeväť rokov. Teraz je to obrovský nával dievčat,“ krčil plecami Viktor ešte nedávno, no nevyzeral, že by ho nová životná situácia vyvádzala z miery. Práve naopak.

Magnet na ženy

„Som tvoja fanúšička, budúci týždeň budem mať narodky, neprišiel by si mi zaspievať na oslavu?“ Alebo: „Si fajn, ako sa máš, dnes som ťa videla v správach, vyzeral si dobre, mal si peknú kravatu.“ Aj takéto správy pristávajú každý deň v pošte Viktorovi, ktorý sa tak môže tešiť aj praktickej stránke veci.

„Mám okamžitú spätnú väzbu,“ zasmial sa pred nami zoširoka. Ak sa však usmieva trocha menej než obvykle pred kamerami, v niektorých slovenských rodinách zavládne panika. „Hneď mi píše fanúšička - ,Si smutný? Pozerám sa na teba stále a dnes si vyzeral, že ťa niečo trápi‘.“ Jednoducho z Viktora Vinczeho, či sa to niekomu páči, alebo nie, sa po relácii Tvoja tvár znie povedome stal najžiadanejší mladý muž nášho šoubiznisu.

Foto: Screenshot

„Nehovorím, že som nejaký obrovský magnet, ale klamal by som, keby som povedal, že to nie je príjemné. Prečo by som hovoril opak, špeciálne teraz, keď som voľný, každému chlapovi by to vnútorne robilo dobre,“ povedal nám ešte v septembri, keď sa tváril ako nezadaný muž. No Vinczeho známi už v tom čase bili na poplach.

„Viktor je naozaj milý, inteligentný a šikovný chalan, zatiaľ je normálny, ale obrovský ošiaľ, ktorý okolo neho je, ho môže prevalcovať. Len aby to všetko zvládol,“ upozorňovalo jeho okolie. Nejedna veľká hviezda totiž po rokoch priznala, že náhla sláva s ňou isté obdobie riadne zamávala. Bez ohľadu na charakter, výchovu či pevné zásady.

Nikdy jednorazovky

Pravda je, že Viktor Vincze sa so svojou veselou povahou pre šoubiznis akoby narodil. Nikdy nebol utiahnutý chlapec z malého mesta, naopak, na divákov si zvykal od mala. „My s bratom sme extroverti, otec nás vždy viedol k divadlu a recitačným súťažiam, takže pred publikom sme vždy stáli a boli sme zvyknutí na nejakú formu pozornosti. Hoci aj ako malí chalani.“ Veľký lámač sŕdc vraj nikdy nebol.

No ani netrpel tínedžerskými komplexmi, tie skôr liečil iným. „Vždy som rád vyhľadával spoločnosť ľudí a s každým som sa rád rozprával. Takže aj so ženami to nejako fungovalo. No skôr to bolo tak, že ja som dievčatá ,ukecal‘ a kamaráti ich potom brali. Bol som skôr verbálny rozohrávač,“ so smiechom spomínal na časy, ktoré nie sú až také vzdialené.

Napriek mladému veku podľa vlastných slov vždy skôr hľadal trvácne vzťahy. „Nikdy som nemal jednorazovky. Vždy som si musel povedať - táto má niečo do seba,“ prezradil nám optiku, akou sa pozerá na dámy v okolí. Za veľké tabu dôrazne pred nami označoval zadané ženy. Paradoxne, podľa niektorých po Adele Banášovej, s ktorou sa zblížil na septembrovej svadbe Mateja Sajfu Cifru, pokukoval už dlhšie. Teda aj v čase, keď tvorila pár s tanečníkom Petrom Modrovským. „Ak mám mať s akoukoľvek babou niečo vážne, tak takéto veci musí mať vyriešené,“ povedal nám Viktor pred pár týždňami.

Nový cisár bulváru?

Do otázok medzi mužmi a ženami vstúpila Viktorova televízna kariéra. Do Markízy nastúpil ako mladé ucho pred troma rokmi, v rovnakej várke vtedy prijali do televízie Veroniku Ostrihoňovú, ktorá sa pred mesiacom vydala za Sajfu.

Je všade: V prvom rade hlási správy, od žien si chcel dať pôvodne pokoj.
Je všade: V prvom rade hlási správy, od žien si chcel dať pôvodne pokoj.
Foto: Screenshot

Foto: Screenshot

No kým perspektívna blondína sa stále sústreďuje na reportérsku prácu, Vinczeho hviezda už spravodajstvo presiahla. Najprv získal moderátorský flek v Reflexe, nasledovali Prvé televízne noviny. Medzitým jeho pozíciu zaklincovala imitačná šou Tvoja tvár znie povedome a neprekážalo ani to, že utrpel jeho seriózny imidž. Vedeniu televízie jeho šaškovanie v šou neprekážalo. No dopriali mu aj kolegovia. „Spravodajstvo je navonok veľmi seriózne, ale inak v každom z nás drieme zábavná stránka, ktorá nemá šancu ukázať sa. Čiže keď príde akýkoľvek podnet, všetci hneď vyštartujú a robia žarty. Ale nikdy to nie je zákerné a zlomyseľné,“ chválil Viktor atmosféru v Televíznych novinách.

Rozpačitý kolotoč sa rozkrútil iba v jeho súkromí. Cez leto sa z ničoho nič rozišiel s priateľkou Evou, ktorá po jeho boku stála štyri roky. „Boli to dva odlišné svety. Viktor nemá štandardný pracovný čas, takže nebývali už tak spolu ako kedysi,“ dozvedeli sme sa vtedy z ich okolia, prečo sa sympatický mladý pár rozpadol. Voľné chvíle začal Viktor tráviť s kamarátmi a po jednom žúre zaspal pred podnikom v centre Bratislavy, následkom čoho mu ukradli mobilný telefón.

Keď nás neskôr zaujímalo, či má ambície stať sa cisárom slovenského bulváru v štýle Marianny Ďurianovej, povzdychol si: „To hádam nie.“

Kým si začal s Adelou

Nechcel nič súriť Popri spievaní a tancovaní v televíznej šou, práci v spravodajstve, rozchode s priateľkou a randení s inými stíhal tento rok Viktor Vincze čosi navyše. Získal titul JUDr. Na otázku, koľko denne spí, odpovedal: „Ako kedy. Rád som však dlho hore, vtedy urobím najviac. Nie som veľmi typ do Telerána, obdivujem kolegov odtiaľ, lebo ja by som to dlhodobo nezvládal,“ prezradil dnes už nový priateľ Adely Banášovej.

Ešte pred pár mesiacmi Viktor rozprával, že v Bratislave hľadá nové bývanie, no popri návale práce sa k tomu nedostal. Ako sa paparacovia minulý týždeň presvedčili, ponáhľať sa už nemusí. Okrem kľúča k Adelinmu srdcu získal aj ten od jej bytu. Hoci sme si po moderátorkinom boku predstavovali muža zrelého na založenie rodiny, vyhral to Viktor, ktorý si chcel dať ešte pred pár týždňami od žien pokoj.

Keď nás zaujímalo, či popri množstve fanúšičiek nemá chuť byť opäť mužom a ženy loviť, odpovedal: „Teraz ,poloodychujem‘. Nikdy som sa nehrnul do nových vzťahov, skôr to nechávam tak, že žijem život s úsmevom, dejú sa mi pekné veci a hádam jednou z nich bude niekedy v čase nejaká solídna žena. Ale nejako to nesúrim, lebo by to nebolo ani dobré.“ Ako sa ukázalo, nakoniec trocha zmenil názor.


VIDEO Plus 7 Dní