Karolína Čičátková

Nová dvojica: Známa moderátorka si v TA3 zrejme našla spriaznenú dušu

„Chodím von aj s inými,“ zatĺka Karolína Čičátková.

Aksa okolo bývalej Miss Slovensko krútia v práci ochotní kolegovia, nikto by im to nemal mať za zlé. Karolína Čičátková (37) však po-dľa vlastných slov na chlapov nemá čas, v spravodajskej televízii moderuje reláciu Showbiz, zároveň rieši školu, skúšku, bakalársku prácu. Navyše má starosti s dcérou, ktorá prechádza náročným obdobím. Aj preto bývalá kráľovná krásy oželela pred sviatkami večierok TA3. Čas na to, aby si s kolegom z televízie odbehla za hranice, si však už našla.

Načo sa chystali?

Meno Maroš Tomčák (37) športovým ignorantom zrejme nič nehovorí, treba však pripomenúť, že ako profesionálny futbalista hrával za Inter Bratislava, Spartak Trnava či DAC Dunajská Streda. Po skončení profesionálnej dráhy zakotvil v TA3, kde sa päť rokov venuje športu ako moderátor a redaktor. Ako v minulosti načrtol, jeho slabosťou sú krásne ženy. Svojho času tvoril pár s modelkou Ivanou Kičikolevou, no a najnovšie sa mu podarilo dostať do rečí s Karolínou Čičátkovou. „Na chodbách televízie sa o nich šepká, ale oficiálne nič nevieme,“ dozvedeli sme sa z prostredia TA3.

Slobodná matka: Karolína Čičátková sa stará o dcéru Simonku, ktorú má s jedným z najbohatších Slovákov.
Slobodná matka: Karolína Čičátková sa stará o dcéru Simonku, ktorú má s jedným z najbohatších Slovákov.
Foto: Emil Vaško

Moderátorka šoubiznisovej relácie so „šporťákom“ si zjavne rozumejú, čoho dôkazom bol ich nedávny výlet za hranice Slovenska. Dvojicu sme stretli v rakúskej dedine Kittsee, kam si odskočili do potravín. Do vozíka naložili zopár fliaš alkoholu a drobnosti pod zub, neskôr nastúpili do auta a odfrčali preč. Nezainteresovaný by si pomyslel, že sa chystajú stráviť príjemný večer vo dvojici.

Pri našej otázke, či s Marošom Tomčákom tvorí pár, sa však Karolína schuti rozosmiala. „Neverím, že sa na to pýtate. Mne sa to zdá veľmi vtipné,“ povedala moderátorka, keď sme ju oslovili. „Je množstvo ľudí, s ktorými chodím von. Aj s ďalšími kolegami z práce, niektorí sú aj mojimi spolužiakmi. Chvalabohu som slobodná a s dieťaťom,“ vydýchla si v dobrej nálade. „Musím sa priznať, že je mi dobre samej. Dosť veľa vzťahov mi stroskotalo a vidím, čo sa deje naokolo, takže ani neplánujem tento stav meniť,“povedala nám Karolína otvorene, hoci svoj privátny život si od obdobia Miss stráži a na verejnosť prenikajú informácie o ňom pomerne oneskorene.

Neukazuje emócie

Naposledy sa Čičátkovej meno skloňovalo v súvislosti s uznávaným slovenským bubeníkom Martinom Valihorom. Pred tromi rokmi sa obaja ukázali na istej akcii, kde sa prezentovali ako dlhoroční kamaráti. Odvtedy sa špekulovalo, či sú spolu. Správy o ich búrlivom vzťahu plnom rozchodov a návratov sa v médiách objavili až v čase, keď si vraj dali definitívne zbohom. Ako sa zhruba pred rokom vyjadril pre Šarm zdroj z ich okolia, dôvodom boli rozdielne názory na život a jeho hodnoty. Nič viac.

Príprava na večer?: Karolína a Maroš nakupovali fľaše a drobnosti pod zub za hranicami Slovenska.
Príprava na večer?: Karolína a Maroš nakupovali fľaše a drobnosti pod zub za hranicami Slovenska.
Foto: Plus 7 dní

Milostný život Karolíny Čičátkovej je teda zahalený rúškom tajomstva. V podstate od momentu, keď jej v roku 1998 nasadili na hlavu korunku Miss Slovensko, svoje emócie neventilovala verejne. „Som dosť veľký introvert, od ľudí si udržiavam odstup. Najväčším problémom pre mňa bolo usmievať sa,“prezradila jedna z mála slovenských Miss, ktorá sa po získaní titulu nerozplakala.

Po súťaži krásy sa na chvíľu stratila v zahraničí, kde pracovala ako modelka. Po návrate sa zamestnala ako asistentka šéfredaktora v istom časopise, neskôr získala flek na marketingu Slovenského futbalového zväzu. Medzitým porodila dcéru Simonku (13) jednému z najbohatších Slovákov Ivanovi Kmotríkovi (58). S otcom svojho jediného dieťaťa nikdy nežila v jednej domácnosti, rozišli sa ešte počas tehotenstva. Nebolo to ľahké obdobie, s bývalým partnerom však dodnes udržiava korektné vzťahy. Dokazuje to fakt, že od roku 2015 pracuje v jeho televízii.

Bývalá: Krásne ženy sú slabosťou moderátora spravodajskej televízie. V minulosti tvoril pár s modelkou Ivanou Kičikolevou.
Bývalá: Krásne ženy sú slabosťou moderátora spravodajskej televízie. V minulosti tvoril pár s modelkou Ivanou Kičikolevou.
Foto: Facebook

Bude sa sťahovať?

Vidinu nového vzťahu momentálne Karolína nemá, pretože podľa vlastných slov prežíva hektické obdobie. „Mám dosť starostí, pred sviatkami som nebola ani na firemnej akcii, keďže som sa chystala na skúšky do školy. Teraz píšem bakalárku a dcéra sa pripravuje na prijímačky. A každý vzťah vyžaduje čas i nejakú vnútornú investíciu a na to sa teraz necítim,“ dodala bývalá kráľovná krásy, ktorá študuje už na druhej vysokej škole. „Dvakrát som sa vrátila na Ekonomickú univerzitu, ale akosi som si k tomu nenašla vzťah. Teraz študujem masmediálnu komunikáciu a pevne verím, že sa mi podarí pokračovať,“ prezradila tmavovláska.

Napokon Vianoce aj Silvester strávila v jednej z bratislavských bytoviek v čisto ženskej spoločnosti. „Mám tu svoju rodinu, 84-ročnú babku aj maminu, takže sme sviatkovali štyri generácie pokope,“ dodala Karolína, ktorá asi štrnásť rokov žije v komplexe v širšom centre Bratislavy. Pritom expartner Ivan Kmotrík nedávno neďaleko Bratislavského hradu zbúral svoje tri domy, na ich mieste dnes stavia dva nové. V okolí sa už uzatvárajú stávky, či sem po dostavbe nasťahuje staršieho syna, alebo jednu z matiek svojich detí, napríklad Karolínu s dcérou. „Som šokovaná, že viete viac ako ja. To je úžasné! Neplánujem sa sťahovať,“ reagovala moderátorka opäť so smiechom. „Neuveríte, ale dobre mi je aj v bytovke,“ uzavrela.


VIDEO Plus 7 Dní